Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Super Soco Ts1200r
2020
450 km
Ikke oppgitt
Ikke oppgitt
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Morsom og lettkjørt el-moped selges. Rimelig i drift og lave utgifter til vedlikehold. Veldig lav km. stand da denne har stått parkert i garasjen de siste årene (har blitt vedlikeholdsladet).
En lading rekker til ca. 50-60 km. Det er plass til ekstra batteri hvis man ønsker å doble rekkevidden.
Kommer med key-less go som betyr at du ikke må sette inn nøkkelen da for og starte mopeden.
Mopeden har ett alarm system som gjør at hvis noen setter seg på mopeden eller prøver og starte den så vil hjulene låse seg og den begynner å pipe.
2019 modell, første gang registrert juli 2020.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 613 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 17 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Super Soco
- Modell
- Ts1200r
- Modellår
- 2020
- Type
- Moped
- Drivstoff
- El
- Kilometerstand
- 450 km
- Vekt
- 77 kg
- Farge
- Sølv
- Registreringsnummer
- KD8242
- Eiere
- 1
- Tilstandsrapport
- Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.