Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Varebiler/Toyota/HiLux
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Toyota HiLux

Bildegalleri

(1/44)
Inaktiv

Toyota HiLux

AT37/Ekstra lys/Bøyler/Sperre/2,8-204HK++

Modellår

2023

Kilometerstand

7 200 km

Girkasse

Automat

Drivstoff

Diesel

Totalpris

899 900 kr

Nyttige lenker

Få tilbud på lån for denne bilen

Beskrivelse

Særdeles hel og pen Toyota Hilux med AT37 pakke selges.

Toyota Hilux er en av markedets mest solgte pickuper, og dette skjønner vi godt hvorfor, det er få andre pickuper i denne klassen som er like slitesterke og pålitelig som disse bilene.

i tilegg til at dette er en av de tøffeste pickupene i klassen har denne bilen vært innom Active truck en tur og fått en betydelig oppgradering, denne bilen har nemmelig fått montert en AT37 pakke, noe som er den største pakken som blir levert godkjent på Norske veier, dette er rett og slett en monstertruck på veien som garantert er kongen av pickuper og vil gjøre naboen din sjalu.

Bilen er utført i en nydelig lys blå/sølv metallic lakk som kler bilen meget godt, bilen er også utstyrt med sort interiør og sorte felger samt sorte detaljer utvendig, noe som kler denne bilen meget godt.

Når en Hilux bygges om med større hjul, heves også bilens fjæring, dette er for å få plass til de større hjulene, det utføres også justeringer på karosseri og ramme for at hjulene skal gå fritt i alle situasjoner.
Med en AT ombygging, vil du kunne utfordre bilen din med noen av de røffeste veiene i verden, uten at frykten for å stå fast er avgjørende for valg av trasé.

Bilen er utstyrt med lavserie og diffsperrer slik at man enkelt kommer seg frem i terrenget uten bekymringer, bilen er også utstyrt med lengre fjærer slik at man får enda høyere bakkeklaring.

Bilen er utstyrt med en råsterk 2.8 liters turbodiesel motor som yter 204HK, dette gjør at bilen går godt til tross for for vekten og ombygningen med større hjul, bilen går nesten like godt selvom den er fullastet.
Med den sterke motoren har denne bilen ingen problem med å trekke med seg en henger på inntil 3500KG.

Bilen er også utstyrt med adaptiv criusekontroll, dette gjør langkjøring på motorvei til en drøm da bilen selv holder avstanden til bilen foran uansett hastighet.


Ekstra bøyle foran er montert med 2x ARB Solis 1000Meter som kan dimmes fra en boks montert inne i bilen, dette er meget kjekt og ha om sikten er dårlig, det er også montert 2 stk ekstra ryggelys under bak som slår seg på så fort bilen blir satt i Revers.

Felgene på bilen er også spesiallakkert, her er felgene lakkert helt sorte for å matche de sorte bødlene og andre sorte detaljer rundt om bilen samt det sorte interiøret.
Det er også montert svarte stigtrinn for å matche felgene samt for enklere å komme seg inn og ut av bilen.

Bilen er også nylig tectylbehandlet under samt at det er lagt på keramisk coating på hele bilens karosseri, dette sørger for beskyttelse for rust under bilen og riper på selve bilen.

Det medfølger også komplett kit for å sette inn bakseter i bilen, dette innebærer seter, braketter, setebelter, skruer og bolter++

Bilen levers med 2 sett nøkler og 1 sett helårsdekk, disse dekken er det laget ekstra spor i slik at de enkelt kan takle vinterføre, dette er utført av Artic trucks.

Invincible X utgaven er den topputstyrte Hiluxen og har utstyr som:

*Skinnseter
*El-justering av førersete
*Varmeseter foran
*PWR heater for de kalde dagene
*Ryggekamera
*Navigasjon
*Diffsperre
*Navi
*Skinnseter
*LED kjørelys
*Adaptiv criusekontroll

samt mye mye mer

Vennligst kontakt oss for besiktelse og prøvekjøring.
Besiktelse kan skje i Ringeriksveien 22B, 3414 Lierstranda. Visning i kontortid mellom kl.0900-1600. Kveld eller helg etter nærmere avtale med selger.
Det tilbys finans fra DNB og AS Finansiering!
Det oppfordres til at kunde dobbeltsjekker utstyr som er nevnt i beskrivelsen da dette kan avvike fra det utstyret som bilen har.
Det blir da kundens ansvar om noe utstyr som er nevnt i annonsen mangler etter evt kjøp da vi oppfordrer kunde til å dobbeltsjekke utstyr før de kjøper bil.
Med forbehold feil i annonsen!

Spesifikasjoner

Omregistrering
2 406 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
897 494 kr
Årsavgift
Les mer
Merke
Toyota
Modell
HiLux
Modellår
2023
Karosseri
Pickup
Drivstoff
Diesel
Effekt
204 hk
Slagvolum
2,8 l
CO₂-utslipp
248 g/km
Kilometerstand
7 200 km
Girkasse
Automat
Maksimal tilhengervekt
3 500 kg
Hjuldrift
Firehjulsdrift
Vekt
2 170 kg
Seter
2
Dører
5
Farge
Grå
Interiørfarge
Sort skinn
Bilen står i
Norge
Avgiftsklasse
Varebil
Chassis nr. (VIN)
AHTBA3CD106237067
1. gang registrert
25.08.2023
Garanti
Nybilgaranti fra 1. gang reg.
Vedlikehold
Servicehistorikk
Salgsform
Bruktbil til salgs

Utstyr

  • ABS-bremser
  • Airbag bak side
  • Airbag foran
  • Airbag foran side
  • Airbag gardiner
  • Alarm
  • Antiskrens
  • Antispinn
  • AUX tilkobling
  • Avblending av speil
  • Avtagbart hengerfeste
  • Beltevarsler
  • Bi-xenon
  • Bluetooth
  • CD-spiller
  • Cruisekontroll
  • Cruisekontroll adaptive
  • Diesel-partikkelfilter
  • Ekstra mørktonede vinduer bak
  • El.vinduer
  • Elektrisk sete u. memory
  • Elektriske speil
  • Fabrikkmontert alarm
  • Fjernstyrt sentrallås
  • Handsfree opplegg
  • Helårsdekk uten felg
  • Hengerfeste
  • Keyless go
  • Kjørecomputer
  • Klimaanlegg
  • Klimaanlegg 2-soner
  • Kurve/tåkelys
  • Lakkerte utvendige speil
  • Lys Adaptive kjørelys
  • Lys Ekstra fjernlys
  • Lys LED kjørelys
  • Manuelt klimaanlegg
  • Metallic lakk
  • Midtarmlene
  • Multifunksjonsratt
  • Navigasjonssystem
  • Nødbremseforsterker
  • Oppvarmede seter, foran
  • Oppvarmede speil
  • Original telefon
  • Parkeringsensor bak
  • Parkeringsensor foran
  • Pollenfilter
  • Radio DAB+
  • Radio FM
  • Regnsensor
  • Regulerbart ratt
  • Ryggekamera
  • SD CARD
  • Sentrallås
  • Servostyring
  • Skinninteriør
  • Skinnratt
  • Skinnseter
  • Sommerdekk på aluminiumsfelg
  • Speil innfellbare
  • Speil innfellbare elektriske
  • Startsperre
  • Stigtrinn
  • Stålbjelker
  • Turteller
  • Tåkelys
  • USB

Denne bilen selges med Nybilgaranti fra 1. gang reg.

Om de forskjellige garantitypene på FINNs hjelpesenter

Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Sted

Ringeriksveien 22B, 3414 Lierstranda
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

355311050

Sist oppdatert

3. oktober 2025, 12:03

Referanse

2744

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Toyota
Toyota HiLux