Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Biler/Suzuki/Jimny
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Suzuki Jimny

Bildegalleri

(1/39)
SOLGT

Suzuki Jimny

4x4 Tibus 1.5L 102hk SJELDEN mulighet! LES annonsen!

Modellår

2019

Kilometerstand

15 000 km

Girkasse

Automat

Drivstoff

Bensin

Totalpris

695 000 kr

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på JR34221

Beskrivelse

Sjelden mulighet!

Har du et øye for unike kjøretøy som skiller seg ut fra mengden? Da presenterer vi den sjarmerende Suzuki Jimny fra 2019 med kun 15 000 kilometer på telleren. Denne modellen er sjelden å se i bruktmarkedet. I Norge pr i dag, så finnes det kun 9 Jimny som er av den nye typen, alstå nyere enn 2018.

Dette er også en unik bil i Jimny-sammenheng. Denne er ombygd av Tibus Offroad i Tyskland.
Oss bekjent, så bygde Timus om fire Jimny på denne måten. Tre av dem havnet i Dubai, og denne ble tatt inn til Nrge av en Tysk lege som flyttet hit.

På denne er det ikke spart på noe, Tibus ombyggingen består av portalaksler og sperre foran og bak, kompressordrevet. Det er også montert vinsj foran. Denne ombyggingen og hevingen gir en ekstraordinær fremkommelighet som velig få kan konkurrere med.

Denne ombygningen i 2020, kostet, omregnet til norske kroner, litt over 500.000kr inkl mva.
Det følger med tre sett med dekk. I tillegg til de som er avbildet, følger det med et sett med litt mer moderate knast dekk, som kan brukes hele året, samt et sett med Nokian Piggdekk.

I tillegg er det verdt å nevne LED-barer fra Lazer både foran og bak, på henholdsvis 48 og 36 tommer. Her er det ikke spart på noe.

Om man skulle bygd om og importert en tilsvarende 2023 eller 2024 modell fra Tyskland i dag, ville prisen vært ca 1,3 mill ferdig med Norske skilter.

Med den lave kilometerstanden og den solide ombyggingen er du sikret mange år med kjøreglede, på og utenfor veien. Dette er virkelig en investering verdt hver krone.

Ikke la denne sjeldenheten slippe unna – denne bilen bør sees! Ikke bare tilfredsstiller, men den overgår nok forventningene til de fleste offroad -entusiaster.

All ombygging er selvfølgelig godkjent i vognkortet, og alle TUV papirer, godkjenninger og kvitteringer følger med i en ryddig perm.

Bilen får en stor service på vårt merkeverksted før levering til ny kunde!

Er dette bilen for deg? Ta kontakt med oss i dag for en hyggelig prat.

- Jørgen Geving -
Mobil: 468 00 400
Jorgen.Geving@melhusbil.no

- Adrian Kallestad Skar -
Mobil: 412 39 316
adrian.kallestad.skar@melhusbil.no

Hvem er vi
Melhus Bil har over 30 års fartstid med forhandlere i Trondheim, Orkanger, Stjørdal og Steinkjer. Vi er autorisert forhandler av Ford, Maxus og BYD person- og varebiler, samt Suzuki personbiler. Melhus Bil er medlem av Norges bilbransjeforbund (NBF). Når du kjøper bil av en forhandler som er medlem av NBF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NBF etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.

Bruktbil
Vi tilbyr et rikt utvalg av brukte BYD, Maxus, Suzuki, Ford, Volvo, BMW, Mercedes-Benz, Audi, Toyota, Volkswagen, Peugeot, Opel og Nissan. Alle våre bruktbiler leveres med tilstandsrapport, 14 dagers bytterett, inntil 5 år bruktbilgaranti eller 5 års nybilgaranti.

Innbytte & innkjøp
Ønsker du et raskt oppgjør med din nåværende bil? Vi tar innbytte eller innkjøp av alle typer biler. Benytter du deg av denne tjenesten hos oss har du fordeler som fraskrevet reklamasjonsansvar samt prosessen rundt omregistrering eller avregistrering. Benytter du deg av innkjøp hos oss så har vi kontantoppgjør på dagen.

Finans & forsikring
Vi vet godt at det praktiske rundt bilkjøp kan by på hodebry. Derfor fikser vi både finansiering og forsikring for deg hvis ønskelig. Vi har direkte avtaler med markedets største utfordrere. Alle våre bruktbiler kan leveres med finansieringsløsninger fra kr 0,- i egenkapital.

Gunstig frakt i hele landet
Vi kan innhente tilbud på transport av bil til plasser som Oslo, Akershus, Rogaland, Hordaland, Nordland, Møre og Romsdal, Oppland, Sogn og Fjordane, Finnmark etc.

Spesifikasjoner

Omregistrering
4 305 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
690 695 kr
Årsavgift
Les mer
Merke
Suzuki
Modell
Jimny
Modellår
2019
Karosseri
SUV/Offroad
Drivstoff
Bensin
Effekt
102 hk
Slagvolum
1,5 l
CO₂-utslipp
170 g/km
Kilometerstand
15 000 km
Girkasse
Automat
Girkassebetegnelse
AUTOMATIC
Maksimal tilhengervekt
1 300 kg
Hjuldrift
Firehjulsdrift
Vekt
1 185 kg
Seter
2
Dører
2
Størrelse på bagasjerom
377 l
Farge
Grønn
Fargebeskrivelse
Grønn
Bilen står i
Norge
Avgiftsklasse
Personbil
Registreringsnummer
JR34221
Chassis nr. (VIN)
JSAGJB74V00110951
1. gang registrert
02.04.2019
Garanti
bruktbilgaranti 12 mnd
Garantiens varighet
12 måneder
Garanti inntil
15 000 km
Salgsform
Bruktbil til salgs

Utstyr

  • Antispinn (TCS)
  • Automatisk nødbremsesystem (AEB)
  • Blokkeringsfritt bremsesystem (ABS)
  • Bluetooth
  • Bluetooth: audio
  • Bluetooth: telefon
  • Bryter for utkobling av kollisjonspute
  • Elektrisk bremseassistent (BA/EBA)
  • Fartsholder (Cruise control)
  • Fjernlysassistent
  • Frontkollisjonspute
  • Frontkollisjonspute: passasjer
  • Frontkollisjonspute: sjåfør
  • Gardinkollisjonspute
  • Hengerfeste
  • Isofix: bak
  • Kjørecomputer
  • Kjørefeltassistent
  • Medieinnganger: USB
  • Navigasjonssystem
  • Radio DAB+
  • Sidekollisjonspute (bekken/hofte)
  • Sidekollisjonspute (bryst)
  • Sidekollisjonspute (hode)
  • Sommerdekk på felg
  • Vinterdekk på felg

Denne bilen selges med bruktbilgaranti 12 mnd (12 md. / 15 000 km).

Om de forskjellige garantitypene på FINNs hjelpesenter

Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.

Denne bilen selges med bytterett fra forhandler. Det betyr at du som kjøper har mulighet til å bytte den mot en annen bil, i henhold til forhandlerens vilkår. Dette kan du gjøre dersom bilen du har kjøpt av en eller annen grunn ikke tilfredsstiller dine forventninger eller behov. Produktet tilbys for at du som kjøper skal føle deg helt trygg på at du ender opp med riktig bil for ditt behov.

Bilen selges av et medlem av Norges Bilbransjeforbund (NBF). Når du kjøper bil av en forhandler som er medlem av NBF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NBF etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.

Mer om fordelene ved å handle av et NBF-medlem.

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Sted

Tungasletta 8, 7047 Trondheim
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

349366263

Sist oppdatert

4. mars 2025, 04:14

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Suzuki
Suzuki Jimny