Gå til annonsen

Du er her

Båt/Båter til salgs/Andre
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Andre

Bildegalleri

(1/24)
Inaktiv

Dorry 33 med flybridge!

Modellår

1960

Lengde

33 fot

Type motor

Innenbords

Seter

10

Pris

23 000 kr

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Nyttige lenker

Sjekk småbåtregisteret

Beskrivelse

NB: FEIL MOBIL NUMMER I ANNONSE, RING 922 02 677

Tøffeste skuta i byn? JA

Ombygd til turbåt med stort salongbygg med dekk/flybridge. Lå på land oppned i 2 år og tørket før den ble belagt med 9 lag glassfiber + gelcoat/toppcoat i 1990. Båten er helt tørr innvending. INGEN tegn til råte. Solid og god i sjøen.

Salong med stor sittegruppe til ca 6 personer. Meget gode lagrings-oppbevaringsmuligheter.

3 styreposisjoner, styrhus, flybridge og rorkult på akterdekk. Hydraulisk styring på flybridge og i styrhus.


Trenger litt pleie men har et enormt potensial! Gedigen båt! Meget smarte løsninger.
Byttet motor i 2011 men har noe kjøleproblemer som er sikkert lett å fikse for dem som kan slikt, motoren i seg selv sviver som en klokke.

Selges som den er.

Send SMS eller Ring for mer info

Spesifikasjoner

Tilstand
Brukt
Merke
Andre
Modellår
1960
Type
Trebåt/Snekke
Drivstoff
Diesel
Motor inkludert
Ja
Motorstørrelse
1822.0 hk
Motorfabrikant
Sabb 2g
Type motor
Innenbords
Topphastighet
8 knop
Byggemateriale
Glassfiber
Vekt
5 000 kg
Lengde i fot
33 fot
Lengde i meter
10,06 m
Dybde
90 cm
Bredde
250 cm
Sitteplasser
10
Soveplasser
6
Farge
Hvit

Utstyr

Kokeapperat, toalett m/septikk, CD spiller, lanterner, fendere og masse tauverk, selvdrenerende, Badestige, 200 liters diseltank, elektisk lensepumpe, kokeplate (2 bluss propan)

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

4085 HundvågLogg innLogg inn for å se hele adressen

Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

34175544

Sist oppdatert

3. juli 2012, 21:43

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Andre
Trebåt/Snekke