Bildegalleri
Kalmar DCF70 Vendbart sete
2016
Ja
8 600
10 340 kg
Pris
649 000 kr (ekskl. mva.)
Beskrivelse
Beskrivelse
Kalmar DCF 70-6, 2016 model
Denne trucken er svært velholdt og er i meget god stand, Vi tilbyr inntil 7 års leasing på denne maskinen
4,0 m Frisiktsmast
Sideskift og spreder
Byggehøyde 2,88 m
Gaffellengde 2400 mm
Be-Ge sete med varme, avfjæret
Vendbart sete
7000 Kg løftekapasitet ved 600 mm
Seljelid Truckutleie AS - Litt om oss..
- Seljelid Truckutleie AS er en av landets eldste truckforhandlere. Etablert i 1962 og holder til på Dokkeskjærskaien i Bergen hvor vi har salgsavdeling og verksted. Vi har også en avd på Mongstad Base. Seljelid Truckutleie AS eier også Truckpartner AS på Skedsmokorset hvor vi importerer Mitsubishi, EP og Carer til Norge. Seljelid tilbyr alt fra manuelle og elektriske jekketraller, sniler, stablere, skyvemasttrucker, motvektstrucker (elektrisk, diesel) og stortruck samt utstyr som gaffelforlengere, arbeidskorger, løftebommer og åk til truck.
- Vi har et bredt utvalg av nye og brukte maskiner på lager.
- I samarbeid med Truckpartner har vi ett landsdekkende serviceapparat som tar service på både egne merker og andre fabrikanters trucker.
- Vi tar også innbytte på Deres gamle maskin.
- Seljelid driver med salg, service og utleie av trucker, også utleie av truck med sjåfør.
- Kontakttelefon Seljelid Truckutleie AS 55 21 53 40
Spesifikasjoner
- Årsavgift
- Les mer
- Kjøretøygruppe
- Truck
- Modellår
- 2016
- Chassis nr. (VIN)
- A50500228
- Effekt
- 116 hk
- Førerhustype
- Lukket
- Understell
- Fastspent ramme
- Girkasse
- Automatisk
- Vekt
- 10 340 kg
- Løftehøyde
- 4 m
- Løftekapasitet
- 7 000 kg
- Arbeidstimer
- 8 600
- Arbeidsbelastning
- 7000
- Tilleggshydraulikk
- Ja
- CE-merket
- Ja
- Samsvarserklæring
- Ja
- Vedlikeholdsavtale
- Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.