Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Mercedes-Benz AMG GT C
Edition 50, 557HK
2017
37 000 km
Automat
Bensin
Totalpris
1 499 000 kr
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Forsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Finansiering restverdilån 36 mnd:
• Egenkapital: 299 800,-
• Månedskostnad: 12 837,-
Priser ved 20% egenkapital og 70% restverdi etter 36 mnd basert på våre finansieringspartneres rente. Dette er kun priseksempler, kontakt oss for nøyaktig tilbud på finansiering.
Dette er en limited utgave av AMG GT bassert på GT C. Bilen er kun produsert i 100 eksemplarer, 50 coupe og 50 roadster. Denne spesialutgaven kom kun i matt sort og matt hvit lakk.
Mercedes-AMG GT Coupé er en overveldende Gran Turismo med AMG sin anerkjente og sterke 4,0 liters V8-biturbomotor. Her får du en vaskeekte lydbilde av hvordan Mercedes sin V8-motor bør og skal høres ut som.
Med en 4.0L V8 Biturbo og 557 HK gir det 0-100 km/t på 3,5 sek og en fantastisk toppfart på 316 km/t når den har AMG Dynamic Plus Pakke som denne bilen har. AMG GT C ble bredere med 2 cm i forhold til AMG GTS.
Kontakt en av våre selgere:
Olav Medhus 934 33 100
Thomas Kleven 970 33 100
byMEDHUS skal være en viktig og synlig aktør innenfor premium bil både av nye, nyere og classic biler. Vi har ett stort nettverk for kjøp og salg av biler og vil kunne skaffe deg det du måtte ønske. Vi vil være blant de beste på å selge kommisjonsbiler da vi ikke har noen bindinger eller forpliktelser til andre enn deg! I tillegg vil vi importere det du måtte ønske samt å ta inn biler til lager vi vet du har lyst på. Gjennom mange år har vi hatt mest erfaring i Norge med sportsbil merker som Ferrari, Lamborghini og McLaren. Vi har solgt mye Porsche, Maserati og Bentley gjennom mange år. I tillegg er vi god på Mercedes, BMW, Audi og Land-Rover. Vi er en liten butikk som har mulighet til å snu oss rundt og jobbe med det markedet innenfor premium bil ønsker. Det betyr at du vil finne både bensin, diesel og el bil i vår butikk. Vi ønsker å være øverst på listen din når du skal ha bil. byMEDHUS vil ha en tydelig strategi på å være synlige i sosiale media. Vi tror at du vil synes byMEDHUS med det innholdet vi er som mennesker, utradisjonelt design, opplevelser og konsept er ett friskt pust som forfører deg til å bli kunde hos oss!
- Stay On Four
Vi tar forbehold om utstyrs- skrivefeil i annonsen
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 4 305 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 1 494 695 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Mercedes-Benz
- Modell
- AMG GT C
- Modellår
- 2017
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 557 hk
- Kilometerstand
- 37 000 km
- Girkasse
- Automat
- Hjuldrift
- Bakhjulsdrift
- Vekt
- 1 625 kg
- Dører
- 3
- Farge
- Hvit
- Fargebeskrivelse
- designo magno cashmere white
- Interiørfarge
- Exclusive leather grå/sort
- Bilen står i
- Norge
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- RL49942
- Chassis nr. (VIN)
- WMX1903801A015094
- 1. gang registrert
- 14.07.2017
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- - Ambient belysning
- - AMG DYNAMIC PLUS pakke
- - AMG Interior Night Package
- - AMG Performance exhaust system, switchable
- - AMG rear axle steering
- - AMG-Performance Seter
- - Automatic high beam control
- - Blind Spot Assist
- - Brannslukkingsaperat
- - Edition 50 special model
- - ELEKTRISKE SPEIL
- - Fullelektriske seter med memory
- - Interiør-trim I gloss sort
- - Keramiske bremser
- - Keyless go pakke
- - Live Traffic capability
- - Memory pakke
- - Microfiber AMG ratt
- - Panorama soltak
- - Parktronic system
- - Ryggekamera
- - Sensor system for trunk lid opening/closing
- - Setebelter i sølv
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Autorisert forhandler av
,mclaren
Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.
Annonseinformasjon
FINN-kode
331348473
Sist oppdatert
18. mars 2024, 16:24
Referanse
2376
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.