Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Biler/Hyundai/IONIQ
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Hyundai IONIQ

Bildegalleri

(1/24)
Gjøvik
SOLGT

Hyundai IONIQ

Premium

Modellår

2021

Kilometerstand

243 km

Girkasse

Automat

Drivstoff

El

Totalpris

259 900 kr

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Selgerens infokort

Sulland Gjøvik logo

Sulland Gjøvik

Se org.nr. på brreg.no,

5+ år på FINN

,Hadelandsvegen 1, 2816 Gjøvik
,Se butikkside på FINN,Se forhandlerens annonser
Medlem av Norges Bilbransjeforbund logo

Medlem av Norges Bilbransjeforbund

Se dine fordeler

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på EC81028

Beskrivelse

Se Kilometer!!!

"Oppdag den innovative og fremtidsrettede Hyundai IONIQ Electric 2021! Denne elbilen tar deg langt på null utslipp og gir deg en kjøreopplevelse uten sidestykke. Med en rekkevidde som imponerer, er det ingenting som kan stoppe deg fra å utforske verden.

IONIQ Electric er utstyrt med det nyeste innen teknologi og sikkerhet. ABS bremser og elektronisk bremsekraftfordeler sørger for trygg og stabil kjøring på veien. Med antispinn og stabilitetssystem antiskrens har du full kontroll uansett forhold. Og med nødbremseforsterker kan du føle deg ekstra trygg i trafikken.

Komforten er i fokus med automatisk klimaanlegg som sikrer optimal temperatur uansett årstid. Skinnsetene vil omfavne deg og gjøre kjøreturen til en luksuriøs opplevelse. Og med korsryggjustering i førersete kan du tilpasse setet til din egen individuelle behov.

IONIQ Electric er også praktisk med delte bakseter og nedfellbare bakseter, slik at du får god plass til både passasjerer og bagasje. Isofix barnesetefesting gjør det enkelt å sikre de små trygt i bilen.

Med navigasjonssystemet blir hver kjøretur til en smidig opplevelse. Og med parkering avstandsføler både foran og bak kan du parkere enkelt og uten stress. Regnsensor og lyktespylere sørger for optimal sikt under alle værforhold.

IONIQ Electric har en stilfull design med lakkerte støtfangere og utvendige speil. Tonede ruter gir deg en ekstra touch av eleganse. Og med multijusterbart ratt og høydejusterbart ratt finner du alltid den perfekte posisjonen bak rattet.

Opptatt av sikkerhet? IONIQ Electric er fullpakket med kollisjonsputer og beltevarsler for å beskytte deg og dine passasjerer. Startsperre gir ekstra trygghet mot tyveri.

Med oppvarmede speil og varme i seter kan du nyte komforten selv på kalde dager. Og med pollenfilter kan du velge ren og frisk luft uansett hvor du er.

Denne Hyundai IONIQ Electric har en kilometerstand på [oppgi kilometerstand]. Bilen er grundig vedlikeholdt og i utmerket stand.

Bli en del av elbil-revolusjonen med Hyundai IONIQ Electric 2021. Ta kontakt nå for å oppleve denne fantastiske bilen selv!"

Veien til en trygg bruktbilhandel: Det er trygt å kjøpe bruktbil hos Sulland. Våre bruktbiler leveres med garanti, bytterett, garantert kilometerstand m.m.

Snakk med oss for et skreddersydd tilbud til din nye bil !

For ytterligere informasjon, kontakt oss gjerne direkte:
Gard Hansen tlf.: 47839538
Even Rebni tlf .:41469965
Remi Sunde tlf.: 45234394




Alle våre biler står utstilt innendørs og ved avtale arrangerer vi gjerne visning utenfor våre ordinære åpningstider.

Garanti
Alle biler leveres med garanti. Ingen unntak. Garantiens varighet er beskrevet i omtalen av den enkelte bil. Varigheten er fra 3 mnd til inntil 5 år

DAB+ radio
Alle våre biler kan ettermonteres med DAB radio der dette ikke finnes.
Vi leverer produkter fra anerkjente leverandører, spør oss om pristilbud.

Levering
Vi kan transportere bilen over hele Norge, spør oss gjerne om pristilbud til ditt hjemsted.
Oslo Lufthavn Gardermoen er kun en kort busstur unna og vi henter deg gjerne på stasjonen når du ankommer Gjøvik.

Finansiering
Vi samarbeider med Santander Consumer bank.

Forsikring
Vi har svært gode avtaler med flere av markedets ledende forsikrinsselskaper.
Våre samarbeidspartnere er; Enter, Tryg, IF Skadeforsikring og Gjensidige

Innbytte
Vi tar gjerne din bil i bytte når du kjøper bil av oss.
Skal du bare selge bilen din så kan den være av interesse for oss, ta kontakt med oss for en vurdering.

Vår service-/deleavdeling tilbyr også
- Skibokser fra Packline og THULE
- Barneseter og sikkerhetsutstyr fra BeSafe
- Ettermontering av tilhengerfeste
- Ettermontering av motorvarmer, DEFA, WEBASTO etc.
- Ettermontering av navigasjonssystem, f.eks. Garmin, TomTom, mm.
- Ettermontering av Radio DAB+ (Til biler uten fabrikk montert løsning)
- Setetrekk kan bestilles, skap ditt eget skinninteriør.
- Bagasjebokser
- Sykkelstativ
- Kano/kajakk holder
- Skiholder
- Lasteholdere

Vårt bilpleieprogram

Sulland kan bilpleie. Vi samarbeider med markedsledende leverandører av bilpleieprodukter, og vi har regelmessig opplæring og oppfriskning av kunnskap. Når du leverer bilen til oss kan du være trygg på at den er i de beste hender. Vi har et omfattende program for bilpleie. Alt fra en enkel utvendig vask til lakkforsegling med markedets aller beste produkter. Vi tilbyr også ozonbehandling av din bil dersom det er vond lukt (for eksempel røyklukt) som du ønsker å bli kvitt.

Lakkforsegling

En av våre spesialiteter er lakkforsegling. Med en lakkfosegling av din bil vil den bli ekstremt motstandsdyktig mot skitt. Lakkforseglingen legger en hard hinne utenpå lakken på bilen og gjør at skitt ikke fester seg og at vann renner raskere av. Våre produkter er de beste på markedet og testet under de mest ekstreme forhold slik at vi er helt sikre på at din lakk vil holde seg i lang tid.

Nanolex

På våre mest omfattende behandlinger bruker vi produkter fra tyske Nanolex. Nanolex har noen av de aller beste produktene som finnes og de er gjennomtestede. Ved en Nanolex- behandling hos oss går vi grundig til verks for å få det optimale ut av din lakk og i tillegg gi den en beskyttelse som holder lenge.

Venter du på en ny bil eller ønsker du å få en behandling på din eksisterende? Ta kontakt med oss så finner vi ut hvilken behandling som passer din bil.

Velkommen til en trygg og hyggelig handel hos Sulland Gjøvik AS, en del av Sulland Gruppen.

Du finner våre lokasjoner her: Sarpsborg, Fredrikstad, Moss, Askim, Mysen, Kongsvinger, Jessheim, Elverum, Hamar, Gjøvik, Lillehammer, Otta, Trondheim, Steinkjer, Verdal, Mo i Rana, Bodø, Harstad, Bardufoss og Tromsø. Vi etablerer også ny forretning i Alta i løpet av kort tid..

Det tas forbehold om eventuelle feil i prospektet.

Spesifikasjoner

Omregistrering
6 868 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
253 032 kr
Årsavgift
Les mer
Merke
Hyundai
Modell
IONIQ
Modellår
2021
Karosseri
Kombi 5-dørs
Drivstoff
El
Effekt
136 hk
Kilometerstand
243 km
Rekkevidde (WLTP)

WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold

311 km
Girkasse
Automat
Girkassebetegnelse
automatic
Hjuldrift
Forhjulsdrift
Vekt
1 420 kg
Seter
5
Dører
5
Størrelse på bagasjerom
350 l
Farge
Sølv
Bilen står i
Norge
Neste frist for EU-kontroll
20.07.2025
Avgiftsklasse
Personbil
Registreringsnummer
EC81028
Chassis nr. (VIN)
KMHC851JFMU078234
1. gang registrert
20.07.2021
Eiere
1
Garanti
Rest av nybilgaranti
Garantiens varighet
33 måneder
Garanti inntil
100 000 km
Salgsform
Bruktbil til salgs

Utstyr

  • ABS bremser
  • Aluminiumsfelger
  • Antispinn
  • Automatisk klimaanlegg
  • Beltevarsler
  • Delte bakseter
  • Elektriske speil
  • Elektriske vindusheiser
  • Elektronisk bremsekraftfordeler
  • Høydejusterbare frontlys
  • Høydejusterbart ratt
  • Isofix barnesetefesting
  • Kollisjonsputer
  • Korsryggjustering i førersete
  • Lakkerte støtfangere
  • Lakkerte utvendige speil
  • Lengdejusterbart ratt
  • Lyktespylere
  • Multifunksjonsratt
  • Navigasjonssystem
  • Nedfellbare bakseter
  • Nødbremseforsterker
  • Oppvarmet speil
  • Parkering avstandsføler bak
  • Parkering avstandsføler foran
  • Pollenfilter
  • Regnsensor
  • Sentrallås
  • Skinnseter
  • Stabilitetssystem antiskrens
  • Startsperre
  • Tonede ruter
  • Varme i seter

Denne bilen selges med Rest av nybilgaranti (33 md. / 100 000 km).

Om de forskjellige garantitypene på FINNs hjelpesenter

Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.

Denne bilen selges med bytterett fra forhandler. Det betyr at du som kjøper har mulighet til å bytte den mot en annen bil, i henhold til forhandlerens vilkår. Dette kan du gjøre dersom bilen du har kjøpt av en eller annen grunn ikke tilfredsstiller dine forventninger eller behov. Produktet tilbys for at du som kjøper skal føle deg helt trygg på at du ender opp med riktig bil for ditt behov.

Forhandleren er medlem av Norges Bilbransjeforbund (NBF) og følger derfor NBFs etiske retningslinjer. Dette gir deg som kunde økt trygghet og forutsigbarhet gjennom hele prosessen.

Lær mer om fordelene ved å kjøpe fra et NBF-medlem

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Sted

Hadelandsvn. 1, 2816 Gjøvik
Kart
Sulland Gjøvik logo

Sulland Gjøvik

Se butikkside på FINN

Adresse

,Hadelandsvegen 1, 2816 Gjøvik

Lenker

  • ,Se forhandlerens annonser
  • ,Besøk nettsiden,

Autorisert forhandler av

  • ,Dongfeng
  • ,VOYAH
  • ,MITSUBISHI
  • ,MAZDA
  • ,HYUNDAI
Org.nr.: 977293227·Se på brreg.no,

Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.

Annonseinformasjon

FINN-kode

324867557

Sist oppdatert

10. november 2023, 09:09

Referanse

KMHC851JFMU078234

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Hyundai
Hyundai IONIQ