Bildegalleri
Honda Honda crf 250r
2009
Ikke oppgitt
250 cc
Ikke oppgitt
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innBeskrivelse
Honda CRF 250R 2009 modell. Er nylig byttet sylinder, olje og olje filter, stempel, ventiler og paktninger på helle motoren og litt annet. Følger med litt deler se bilder. Kjøpt sommeren 2023 og stått lenge nå da jeg har mye andre prosjekter. Virker og være noe feil på forgasseren da den kun starter på startgass. Har renset forgasseren i ultralyd vask da kom det mye skit ut. Kan være så enkelt at den ikke har blitt montert riktig på plass. Selges derfor rimelig for 10 000 ferdig prutet. Uten noe form for garanti da det er en gammel sykkel.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Fritatt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Honda
- Modell
- Honda crf 250r
- Modellår
- 2009
- Type
- Cross/Enduro/Trial
- Drivstoff
- Bensin
- Slagvolum
- 250 cc
- Farge
- Rød/hvit
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.