Bildegalleri
Yamarin 4730
Yamarin 4730 Reservert
2003
16 fot
Utenbords
Ikke oppgitt
Pris
22 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innGratis kjøpekontrakt
- Ferdig utfylt kontrakt
- Digital signering med BankID
- 1 måned gratis båtforsikring
Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Selger båten som har stått på land noen år. Båten ble tatt opp pga motoren fusket og ville ikke gå i revers. Båten selges derfor med "delemotor" uten noen form for garanti. Styring må sikkert smøres opp igjen før bruk.
Motor er tatt av og ligger ved siden av båten.
PS : Båten er selvlensende og henger kan lånes til å frakte båten.
Vindskjermene er tatt bort og luke bak på båten mangler. Har IKKE vindskjermene lengre. Putene følger med men knapper osv er dårlige. Båt og motor selges som den er. Stått ute de siste vinterene.
Spesifikasjoner
- Merke
- Yamarin
- Modell
- 4730
- Modellår
- 2003
- Type
- Skjærgårdsjeep/Landstedsbåt
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 40.0 hk
- Motorfabrikant
- Yamaha
- Type motor
- Utenbords
- Lengde i fot
- 16 fot
- Båtens beliggenhet
- Norge
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.