Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
MINI
1250
1977
27 500 km
Manuell
Bensin
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for RE84438
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Bilen er fra 1977/1993
Bilen er 99% rustrfi og i meget bra stand.
Bilen er så å si helt lik Mister Bean sin tidligere doning ! Der mangler kun hengelås på venstre dør og en gammal lenestol på taket ;) Større nyoverhalt motor ble satt i nå i sommer, på hele 90 hk. Her går det unna og det høres på lyden når du gir på litt ekstra. At denne bilen vekker oppsikt er helt sikkert. Du trenger ikke kjøre mange km før du ser folk smiler og ler når de ser Mister Bean komme kjørende. Ingen kjørerturer med denne Minien er kjedelig :-) Ring for mere info om du er interresert.
Du er velkommen med Bud / Innbytte i noe annet spennende Bil, Båt, Sykkel ? Kun seriøse hendvendelser .
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 585 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 38 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- MINI
- Modell
- Andre
- Modellår
- 1977
- Karosseri
- Coupe
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 90 hk
- Slagvolum
- 1,25 L
- Kilometerstand
- 27 500 km
- Girkasse
- Manuell
- Hjuldrift
- Forhjulsdrift
- Seter
- 4
- Dører
- 2
- Farge
- Grønn
- Fargebeskrivelse
- Kufiolillagrønn
- Bilen står i
- Norge
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- RE84438
- Eiere
- 4
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- Helårsdekk uten felg
- Hengerfeste, fast krok
- Radio/CD
- Sentrallås
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.