Gå til annonsen

Du er her

Båt/Båter til salgs/Revenger
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Revenger

Bildegalleri

(1/36)
Søreidgrend
Inaktiv

Revenger 715 - Innbytte mulig! "Ny" motor 89 t m/garanti

Revenger

Modellår

2009

Lengde

21 fot

Type motor

Utenbords

Seter

5

Pris

349 000 kr

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Selgerens infokort

Thrust Marine As logo

Thrust Marine As

Se org.nr. på brreg.no,

4 år på FINN

,Grimstadvegen 93, 5252 Søreidgrend,Se butikkside på FINN,Se forhandlerens 33 annonser
Medlem av Norboat logo

Medlem av Norboat

Se dine fordeler

Nyttige lenker

Sjekk småbåtregisteretFå en måned gratis båtforsikring fra If

Beskrivelse

Megleroppdrag på Revenger 715 - En meget velholdt kvalitets rib med meget gode sjøegenskaper og nesten ny motor.

Båten er klargjort for ny sesong, her er det bare å vri om nøkkelen og nyte!

Motor er en "NY" 2015 Eivindrude 200 H.O som er montert av Drange Motor i 2019. Et råskinn som er perfekt til denne båten. Motor kun gått 89 timer! Motoren er garantiregistrert i 21.06.2019.

Bensintank 225 liter.

Innbytte i rimeligere landsteds båt / vannscooter / ATV vurderes.

Se brosjyre her: https://issuu.com/marinemegastore.com/docs/revenger---revenger-715

Se video av båten med gammel motor båt her:

https://www.youtube.com/watch?v=IHpEtdmkXIc

Custom Stereo bygget av Bergen Bilstereo. Scroll godt ned å siden og se hele prosessen. (PS gammel motor da)

https://www.facebook.com/bergenbilstereo.no

Stor Respo HSS henger kan kjøpes for kr. 40.000,-:

Teknisk:

Lengde:795 cm

Bredde:229 cm

Egenvekt:705 kg

Egenvekt med fører:780 kg

Tillatt totalvekt: 2700 kg

Maks nyttelast:1995 kg

Maksvekt på tilhengerkobling:150 kg

Maks aksellast foran:2700 kg

Båten er klar til visning og står utstilt i vår salgsbrygge i Dolviken.

Thrust Marine er behjelpelig med finansiering og forsikring.

Thrust Marine holder til i Bergen, men opererer i hele landet. Vårt mål er å gjøre kjøp og salg av båt trygt, enkelt og profesjonelt. 
Med seriøse samarbeidspartnere og bred erfaring sørger vi for en trygg handel for både kjøper og selger.
Vi har gode digitale systemer og avtale med landsomfattende fotograf. Dette gjør at vi kan tilby gunstige pakker for deg som skal selge båt. Pakkene er tilpasset ditt behov, enten du vil gjøre store deler av jobben selv, begrense din innsats, eller ønsker at vi skal ta oss av alt. Vi kan også tilby frakt av båt dersom du har behov for det.
Vurderer du å selge båt? Se våre gunstige pakkepriser her: www.thrustmarine.no/batmegling

Kontakt: E-post post@thrustmarine.no  Tlf 90981431 - Døgnåpen telefon!

Megleren har ikke ansvar for partenes riktige oppfyllelse av de forpliktelser de har etter denne kontrakt, herunder i forhold til opplysninger som er gitt om båten. Kjøper gjøres i denne forbindelse uttrykkelig oppmerksom på at megleren kun opptrer som mellommann og ikke er solidarisk ansvarlig med selger

 



Spesifikasjoner

Merke
Revenger
Modellår
2009
Type
RIB
Drivstoff
Bensin
Motor inkludert
Ja
Motorstørrelse
200 hk
Motorfabrikant
Evinrude 200 H.O
Type motor
Utenbords
Topphastighet
50 knop
Byggemateriale
Glassfiber
Vekt
740 kg
Lengde i fot
21 fot
Lengde i cm
640 cm
Dybde
90 cm
Bredde
246 cm
Sitteplasser
5
Soveplasser
0
Farge
hvit
Båtens beliggenhet
Norge

Utstyr

  • Ny Simrad kartplotter
  • Stor Custom stereo m/4 høyttalere og subwoofer (RÅ LYD!)
  • Trekk til konsoll og sofa
  • Sofa og førersete trekt i grå alcantara
  • Dregg
  • Tauverk og fendere

Selges av et medlem av Norboat. Når du kjøper et produkt eller en tjeneste fra et Norboat-medlem, vet du at de er tilknyttet en handelsorganisasjon som arbeider for å skape best mulig rammeverk for båtbransjen og båtferdsel basert på trygt båteierskap.

Lær mer om fordelene ved å kjøpe fra et Norboat-medlem

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Sted

Grimstadvegen 93, 5252 Søreidgrend
Kart
Thrust Marine As logo

Thrust Marine As

Vi hjelper deg med på selge båten din- Trygt og effektivt. Thrust Marine er en landsdekkende, autorisert båtmegler med hovedkontor i Bergen og avdeling i Oslo. Vi har spesialisert oss på megling av cabincruisere, daycruisere, pilothouse-båter og seilbåter. Gjennom moderne digitale løsninger, profesjonell fotografering og tilstandsrapporter utført av autoriserte verksteder og takstmenn, sørger vi for en trygg og smidig salgsprosess- for både selger og kjøper. Vi tilbyr mer enn bare megling: Gjennom våre samarbeidsparnere kan vi tilby gunstige løsninger for både finansering og forsikring. I tillegg tilbyr vi vinterlagring og innendørs utstilling av båten din, samt service, reparasjoner, og transport av båter. Døgnåpen telefon: 90981431
Se butikkside på FINN

Adresse

,Grimstadvegen 93, 5252 Søreidgrend

Åpningstider

Stengt · Åpner kl. 09:00
,
Vis åpningstider
,
  • Mandag
    09:00 - 17:00
  • Tirsdag
    09:00 - 17:00
  • Onsdag
    09:00 - 17:00
  • Torsdag
    09:00 - 17:00
  • Fredag
    09:00 - 17:00
  • Lørdag
    09:00 - 14:00
  • Søndag
    Stengt

Lenker

  • ,Se forhandlerens 33 annonser
  • ,Besøk nettsiden,
Org.nr.: 928345033·Se på brreg.no,

Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.

Annonseinformasjon

FINN-kode

307433126

Sist oppdatert

19. juni 2023, 09:15

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Revenger
RIB