Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Nissan 300 ZX
Flott coupe (onecall reklamebilen)NY PRIS!
1986
184 000 km
Manuell
Bensin
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Bruktbilgaranti 4605 kr
En ekstra trygghet for deg som kjøper bruktbil
Sjekk bilens historikk for ZX23424
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Bare så det er avklart! Bilen står med skilt i garasjen og jeg setter den bare tilbake på skilt hos biltilsynet slik at man kan komme prøvekjøre! Den starter helt topp men går bare ikke helt rent:) så ikke tro at dere må legge mye penger i noe dere ikke for prøvekjørt for den står klar!
Vil bare forklare litt mere rundt dette med at bilen er tatt inn som flyttegods fra usa på 90 tallet. Dette gjør bilen helt unik med tanke på ombygging! Du vil ha muligheten til gjøre ting med bilen under samme regler som biler reg før 1970. Dette «verdipapiret» får dere selvfølgelig med. Ta kontakt så kan jeg prøve forklare mer rundt dette! Ta en titt på bildene ligger litt info rundt dette der
Nå i disse dager er den flotte bilen. Med i reklame for Onecall sin nye reklamefilm lageret i 80 talls stil:)
Sjekk bilen i Onecall reklamen som går på tv i disse dager!!!! https://youtu.be/INIDHPyLHiM
Det er med tungt hjerte jeg nå vurderer selge mitt smykke av en z31.. Bilen ble kjøpt i 2017 og blitt betydelig oppgradert frem til min far gikk bort. Da mistet jeg totalt gnisten og bilen er bare blitt stående å suge til seg støv i en varm garasje. Jeg klarer rett og slett ikke gå ned å kose meg med den. Så derfor ser jeg nå på muligheten for at rett person kan overta bilen og fullføre det jeg mest sannsynlig aldri klarer å få gjort. Det er blitt brukt store summer på å få inn og bytte ting man trenger så her får man et rått prosjekt om man selv klarer skru videre.
Ta gjerne kontakt med meg etter du har lest annonsen og har satt deg inn i hva dette er. Prute er da også lov, men useriøse henvendelser kommer jeg ikke til å svare. Og jeg MÅ ikke selge bilen uansett pris… den står varmt å trygt videre om ingen ønsker den:)
Merk dette er en coupe og ikke 2+2 som er den typen det er mest av i norge. Bilen er selvfølgelig manuell.
Bilen starter og går, men bør få litt kjærlighet på tenning. Skilter henger på bilen den er bare avreg fordi den ikke brukes og har vært vinter.
Selges med orginal felger på ny gummi. Men som man ser på flere bilder sitter det norske håndlagde 3 delte Rcm 17toms disse er det mulig å kjøpe med.
Ny eier må godta at dette er en veteranbil med alt det som følger med i det å kjøpe en gammel bil.
Bilen kom til Norge som en del av et flyttelass i 1996. Da jeg hentet den hadde den stått lagret over lengre tid. Så mye er blitt byttet her. Jeg har også fått sveiset rust som var på den. Dette har jeg masse bilder av. Chrome lister osv på bilen er kun blitt plastidipet i svart så kan bringes tilbake til originalt.
Alle som vet litt over snittet om bil vet hva ting koster men kan nevne noen ting som er blitt gjort.
-Montert rustfritt fra motor og ut bak. Her må en stud i blokka borres ut og ny settes inn på manifoil. (Følger med)
- nytt svinghjul fra Fidanza Performens
- Radiator med ned to vifter
- Sjalusi til sideruter
- Div tennings og slitasjedeler noe er montert noe kan monteres.
- Poly foringer rundt om til understell. Noe montert noe følger med
- Stance coilover orginal fjører følger med.
- Turbo panser i svart fra donorbil kan følge (med scoop)
- Frontleppe (ikke lakket enda svart sitter nestet fast
Har bilhenger så kan også levere bilen dersom dette er ønskelig
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 777 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 148 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Nissan
- Modell
- 300 ZX
- Modellår
- 1986
- Karosseri
- Coupe
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 200 hk
- Slagvolum
- 3 l
- Kilometerstand
- 184 000 km
- Girkasse
- Manuell
- Hjuldrift
- Bakhjulsdrift
- Vekt
- 1 400 kg
- Seter
- 2
- Dører
- 3
- Farge
- Rød
- Fargebeskrivelse
- Rød
- Interiørfarge
- Svart
- Bilen står i
- Norge
- Sist EU-godkjent
- 29.07.2021
- Neste frist for EU-kontroll
- 30.07.2023
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- ZX23424
- Chassis nr. (VIN)
- JN1HZ14S2GX134264
- 1. gang registrert
- 21.07.2017
- Eiere
- 2
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- El.vinduer
- Elektriske speil
- Midtarmlene
- Mørke ruter
- Sentrallås
- Soltak/glasstak
- Sommerdekk på aluminiumsfelg
- Sommerdekk på felg
- Sportsseter
Selgers kjennskap til bilen
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja. Går ikke rent. Justere tenning
Er det gjort større reparasjoner?
Nei
Er eller har motoren vært trimmet?
Nei
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.