Bildegalleri
NordStar 34
2015 NORD STAR 34 PATROL
2015
38 fot
Innenbords
12
Pris
2 299 000 kr

Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
EM-Yachtservice har fått inn en meget fin og enormt godt utstyrt Nord star 34 Patrol...
For salg for kunde..
Ny Pris kr 2.299.000,-
Meget fin og godt utstyrt båt med service historikk fra ny av..***kun gått 320 timer
kun laget 2 stk med akslinger av Nord star 34...
Marsjfart: fra 18-22 knop
Fullfart: 29 knop
Båten er registrert i skipsregisteret, kan belånes...
Kan ses i Stavanger etter avtale....kontakt Egil Mathisen
Mobil: 91 15 18 10
Impellere skiftet i Juni 2023
Diesel 600 liter
Vann 200 liter
Septik 110 liter
Særdeles pen og godt vedlikeholdt Nord Star 34 Patrol. meget sjødyktig, robust og sikker, men også komfortabel og eksklusiv. Interiøret, som er i lakkert valnøtt utstråler moderne skandinavisk design, og materialvalget er det absolutt beste. Dette er en robust helårsbåt med fasiliteter utover det vanlige. 2 side dører og lett tilgang rund hele båten gjør enkelt å bruke , speiselt barn elsker gå rund båten. Lengte 11.5 m det tilsvarer 37.7 FOT.
Dette er en helt ny størrelse for den finske produsenten, som har lagt vekt på at den både skal være mer elegant og sporty i utseende. Styrehuset har tre dører, det vil si en mot hver side og en stor dør ut til akterdekket. Når vi går om bord i båten på messa, får vi et inntrykk av å være i en større båt. Akterdekket er stort, og når vi går inn styrehuset fra akter får vi leideren til akterkabinen på babord side. Dette er en stor akterkabin, og da mener vi stor, med fine enkeltkøyer og panoramautsikt i hekken, akterover.
Salongen har en sittegruppe i respektabel størrelse, og i tillegg er det stor dørkplass inne i styrehuset. Føresetet er gassdempet, og bak setet er det skapplass med egen TV-benk, for å senke opp og ned flatskjermen. Store vinduer slipper inn bra med lys, og de er med persienner for å dempe belysningen bed behov.
Vi tar et par trinn ned mot forlugaren for å komme til byssa, som også har en respektabel størrelse til å være i en båt på 34 fot. Her skal ikke kokken lide noen nød, med både koketopp og stekeovn, og selvfølgelig vask og kjøleskap.
Badet er helt greit, med toalett og dusjmulighet. Forlugaren er vel igjen så utført at man kan glemme at man er i en 34-foter. Vi rusler ut igjen av båten, og må igjen ta en titt for å forsikre oss om at båten faktisk er denne størrelsen.
Spesifikasjoner
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- NordStar
- Modell
- 34
- Modellår
- 2015
- Type
- Cabincruiser
- Drivstoff
- Diesel
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 660.0 hk
- Motorfabrikant
- 2 x Volvo Penta D6-330
- Type motor
- Innenbords
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Vekt
- 8 500 kg
- Lengde i fot
- 38 fot
- Dybde
- 90 cm
- Bredde
- 365 cm
- Sitteplasser
- 12
- Soveplasser
- 5
- Farge
- Hvit
- Båtens beliggenhet
- Norge
Utstyr
STANDARD UTSTYR: 30 mm syrefaste rekker, 6 stk pullere, Epoxy teak på baug og badeplattform, Kompass, Trimplan, Defroster, Kjøleskap, Varmtvatten, Horn, 3 stk Vindusviskere med rustfrie armer, 4 x 140 Ah batterier, Elbrytar med bakgrunsbelysning, 2 farga tak, Trykkvann, Sjøvannstoalett medseptiktank, Gardiner, 2 stk Wallas kokebluss, Stor DØR til bakdekk, Gummilist rundt badeplattform, Kartrom, EL-Hev/Senk bord, Dørkmatter, Lakkert valnøtt innreding, EL-motorromsluke, Justerbart ratt, LED lys innv, El-lensepumpe, Teak dørk innvendig Valgfri farge på stoltrekk+++ -VOLVO PENTA D-6 2X330 HK ***KUN 320 TIMER**** -GARMIN RADAR GMR 24 X HD -AUTOPILOT GHP 10 -GARMIN 8015 KARTPLOTTER /EKKOLODD -GARMIN VHF -TARGABØYLE -ELEKTRISK MOTORLUKE -ANKERVINSJ AKTER/FJERNKONTROLL -HYD.TRIMFLAPS -RADIO BLUETOOTH -HEKK TRUSTER -BAUG TRUSTER -STOR HJØRNESALONG I SKINN -ELEKTRISK HEVING AV BORD -SVINGBARE STOLER -SKYVEDØRER SB OG BB SIDE -STOR SKYVEDØR AKTER -TARGABØYLE -FØRERSTOL MED FJÆRDEMPING -SVINGBARE SPORTSTOLER MED FLIPP I SKINN -SØKELYS M/FJERNKONTROLL -LEDLYS UTVENDING LANGS DØRKEN -HORN -WEBASTO DIESELVARMER 5 KW -DEFROSTERVARMER -ELEKTIRISK KOKEPLATE -VINDUSVISKER 3 STK MED FERSKVANNS SPYLING -LANDSTRØM MED LADER -VARMT OG KALDT VANN -PENTRY MED VASK -KOKEPLATE El 1800W -KJØLESKAP MED FRYS -MICROBØLGEOVN MED GRILLFUNKSJON -EL.TOALETT -DUSJ -SEPTIKTANK -SPYLEPUMPE PÅ AKTERDEKK -PLESSE GARDINER PÅ ALLE VINDUER -TEAKGULV INNVENDIG -GULVTEPPER I HELE CABINEN -STOR AKTER CABIN -STOR FRONT CABIN -DAVIT MED FLIPP FUNKSJON -STOR BADEPLATTFORM -FENDERHOLDER AKTER -TV MED DVD SPILLER (12V) -NY KALESJE (2021) -360 WIEW -ECT ECT
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.