Bildegalleri
2025 Askeladden C70 m/Suzuki 250 - Mye utstyr inkludert
2025
23 fot
Utenbords
7
Pris
1 430 000 kr

Medlem av Norboat
Se dine fordelerForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Båten på lager og utstilt i vårt innendørs showroom.
Noen bilder er arkivbilder så en del av utstyr på bilder stemmer ikke overens med annonsert båt.
Les utstyrslisten nøye for å unngå misforståelser.
Hos oss er mye utstyr alltid inkludert i prisen, vi har allerede utstyrt/priset båten med det meste du ønsker alikevel, alt ferdig montert og klart til bruk
Vi har også en "demobåt" som var utstilt på Båter i Sjøen på Aker brygge 2025 så den har vært på vannet, men har ikke vært kjørt noe utover at den ble sjøsatt der inne, kjørt bort til utstillingen og så opp igjen etter messen. Den har installert Garmin 8410 XSV med GSD24 ekkolodd (verdi kr. 45.000.-) Og den båten kan fås for kr. 1.390.000.- selvsagt med 5 års garanti på alt sammen.
--
Den nye, lekre Askeladden C70 Cruiser erstatter volumselgeren Askeladden C65 Cruiser.
Denne ble vi raskt utsolgt for forrige runde.
Kjøp nå, betal depositum og resten før utlevering våren 2025!
Og denne er lekker, romslig, rask, trygg og sporty i en og samme pakke.
- Lukket toalettrom
- Bedre bo-komfort gjennom større køye og bedre høyde i forkabinen.
- Større cockpit med bedre sittekomfort.
- Forbedret kalesjegarasje og kalesjeløsning for forenklet bruk.
- Kalesjeløsning med bimini-topp som standard.
- Flere og større stuerom, med blant annet en stor dørkluke i cockpit
- Oppdatert design, med Askeladdens nye baugprofil, fenderlist, m.m.
Båtlengden er 6,99 mtr så denne kan finansieres uten registrering i skipsregisteret
--
Litt om oss.
Vi har solgt båter i over 35 år. Vår kunnskap og erfaring er din trygghet. Vi er en stor aktør på Sørlandet og båt er vår lidenskap.
Vi har 350 båtplasser i vår marina og oppbevarer rundt 400 båter for våre kunder gjennom vinteren.
Vi kan selvfølgelig ordne finansiering, forsikring, securmark, registrering i småbåtregisteret mm. Vi er selvsagt godkjent Norboat bedrift på alle måter.
Vi kan vurdere innbytte (ikke båter med innenbordsmotor eller Evinrude motor)
Vi tar forbehold om feil i alle våre annonser - skrive, regne og utilsiktede feil i beskrivelse, utstyr osv.
Ved formidlingssalg tar Risør båtsenter AS forbehold om at opplysninger fra selger er korrekte og gjør oppmerksom på at avtalen med selger er for selgers regning og risiko. All informasjon er i stor grad basert på selgers informasjon. Risør Båtsenter AS er ikke solidarisk ansvarlig, og eventuelle mangelskrav må rettes mot selger, jfr. forbrukerkjøpsloven § 1 fjerde ledd.
--
Vi forhandler følgende merker:
Askeladden, HR, Beneteau, River, Øien, Linder, Ibiza, TG, Silver, Baug, Uttern, Capelli, Smartliner, Suzumar, Quicksilver gummibåter og RIB. Av motorer så forhandler vi Suzuki og Mercury.
Spesifikasjoner
- Merke
- Askeladden
- Modell
- C70
- Modellår
- 2025
- Type
- Daycruiser
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 250 hk
- Motorfabrikant
- Suzuki
- Type motor
- Utenbords
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Vekt
- 1 700 kg
- Lengde i fot
- 23 fot
- Bredde
- 246 cm
- Sitteplasser
- 7
- Soveplasser
- 2
- Farge
- Hvit
- Båtens beliggenhet
- Norge
Utstyr
Ankervinsj akter m fjernkontroll, blytau og anker
Baugpropell
Baugstige
Vindusviskere begge sider
Batterilader 8A
Port akterdekk
Utfyllings puter front kabin
ZIP Wake Dynamic Trim-Control System 300
Spyletoalett
Dekksluke
Gardinpakke
forkabin
Trykkvann og vask
Kokeapparat
Kjøleskuff 30L
Cockpit bord Silvertex med koppholdere
Sol pute for cockpit bord
Akterkalesje
Havnepresenning
Ekstra batteri forbruk/start med laderele
Flexiteak Dørkbelegg
Lukket toalettrom
Skrogvindu
Dørktepper forkabin
Fenderpakke Askeladden
Securmark båt og motor
Bunnstoff
Alt 100% ferdig montert og klart til bruk
Selges av et medlem av Norboat. Når du kjøper et produkt eller en tjeneste fra et Norboat-medlem, vet du at de er tilknyttet en handelsorganisasjon som arbeider for å skape best mulig rammeverk for båtbransjen og båtferdsel basert på trygt båteierskap.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Risør Båtsenter AS
Se butikkside på FINNAdresse
Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.