Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Biler/Ford/Sierra
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Ford Sierra

Bildegalleri

(1/9)
SOLGT

Ford Sierra

cosworth

Modellår

1987

Kilometerstand

45 500 km

Girkasse

Manuell

Drivstoff

Bensin

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på FS65016Trenger du biltransport? Få tilbud her
Få tilbud på lån for denne bilen

Beskrivelse

ombygd å godkjent i vognkort selges da den bare blir stående til pynt i garagen pga alt for lite tid til overs samt andre prioriteringer.Fin i lakk å intriør men har noen småbulker hær å dær og en ødelagt dørlås venstre side etter et innbruddsforsøk samt noen steinsprang på frontfanger.Stått lagret i garage så lenge jeg har hadd den.Står på nye 215/40-17 dekk.Denne bilen er påkostet astronomiske summer og er et kupp for den som vil spare tid å penger kontra å bygge selv.Bare det som er under panser byggekostnader på 150000,-
Motor:200 blokk,stroket til 2.2,nikasil foringer/studs (jens),Je stempler,Po h-råder,bigving bunnpanne,cat cams,EBB porta topp m/nytt innsug,3"gasspjeld,o-ring toppakning,mobeck grenrør,garret gt 3076 ar-82 turbo,890 dyser,modda fuelrail og bytta til større bensinrør fra 044 pumpe,stor ic,xtra oljekjøler i front,tial wg/dump,autronic sm4 datasprut,3"eksos,tårnstag front/bak,tremec tko kasse,ap 6 paddle clutch,330 xyz bremser front,nye caliptere bak,vibra foringer på motor/gear,forsterka diff feste,polyforinger,gaz coilovers og quaife bakdiff.
Bremset å mappa av bjørnstad bil til 430hk/530 Nm på nav
Defi link instrumenter for bensin-olje-turbotrykk,oljetemp samt innovate bb lamda.
Alt av utstyr er kjøpt nytt og ikke gått mer en ca 5000 km etter bygging,ikke banekjørt,har kviteringer å dokumentasjon.
http://www.mobeck.com/MT/CoswSierraGren.asp

Spesifikasjoner

Omregistrering
1 557 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
160 000 kr
Årsavgift
Les mer
Merke
Ford
Modell
Sierra
Modellår
1987
Karosseri
Sedan
Drivstoff
Bensin
Effekt
430 hk
Slagvolum
2,2 l
Kilometerstand
45 500 km
Girkasse
Manuell
Hjuldrift
Bakhjulsdrift
Seter
5
Dører
4
Farge
Rød
Fargebeskrivelse
magentha
Interiørfarge
grå
Bilen står i
Norge
Avgiftsklasse
Personbil
Registreringsnummer
FS65016
Salgsform
Bruktbil til salgs

Utstyr

  • ABS-bremser
  • Alarm
  • Diff.sperre
  • El.vinduer
  • Elektriske speil
  • Farget glass
  • Metallic lakk
  • Midtarmlene
  • Radio/CD
  • Sentrallås
  • Servostyring
  • Sommerdekk på aluminiumsfelg
  • Sommerdekk på felg
  • Sportsseter
  • Startsperre
  • Takluke

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

9300 Finnsnes
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

23733051

Sist oppdatert

15. august 2010, 12:33

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Ford
Ford Sierra