Bildegalleri
Ibiza 21 Touring SE
Ibiza 21 Touring SE kun 395 timer
2004
21 fot
Innenbords
6
Pris
159 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innNyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Vask med dusj, og kokeapparat ute. Fin badeplattform med badestige. Båten har soveplass til 4 personer. God plass på fordekket. Enkel adkomst til fordekk via trapp og luke i vindskjerm.
Mange smarte oppbevaringsplasser på båten. Enkel ombordstigning. God kalesje, godt brukt havnekalesje, samt skreddersydd transport- og lagringspresenning. Båten har gått i ferskvann fra 2016 til 2020.
Kan selges med 2014 mod. BK P 2724B henger til 189000kr.
Spesifikasjoner
- Merke
- Ibiza
- Modell
- 21 Touring SE
- Modellår
- 2004
- Type
- Daycruiser
- Drivstoff
- Diesel
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 117.0 hk
- Motorfabrikant
- Mercruiser 1,7 DTI
- Type motor
- Innenbords
- Topphastighet
- 30 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Vekt
- 1 400 kg
- Lengde i fot
- 21 fot
- Bredde
- 240 cm
- Sitteplasser
- 6
- Soveplasser
- 4
- Farge
- Hvit & blå
- Båtens beliggenhet
- Norge
- Registreringsnummer
- BBE625
Utstyr
Ekkolodd
Trim flaps
Fendere
Kokemuligheter
Kjøleboks
DAB/CD
Securemark og Guard trackingsystem
Ubrukt porta potti
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.