Bildegalleri
Sandvik Carrera
Halvfabrikat/prosjekt
2018
25 fot
Innenbords
Ikke oppgitt
Pris
49 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
49.000,-
Båten er bygd profesjonelt av tidligere ansatt hos Sandvik. Skrog er en modifisert versjon av Sandvik Carrera 900, men i denne versjonen med styrhus og badeplattform bak.
Skroget er kjent for å være et svært godt sjøskrog og med riktig motor-installasjon forventes fartsressurser på 40+ knop.
Båten styrhus er planlagt bygget med aluminium/glass øvre del. Den nedre delen er ferdig og skyvedør i aluminium medfølger.
Kan om ønskelig oversende skisse på hvordan overdel i glass er tenkt oppdelt.
Et par av bildene viser hele vegger i glassfiber og gir et inntrykk av profil.
Båten er bygget for innenbords motor-installasjon.
Båten står på båthenger som kan benyttes til ev. frakt.
Båten selges langt under selvkost.
Bytte i bil, båt mc kan vurderes.
Spesifikasjoner
- Merke
- Sandvik
- Modell
- Carrera
- Modellår
- 2018
- Type
- Pilothouse
- Drivstoff
- Annet
- Motor inkludert
- Nei
- Type motor
- Innenbords
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Lengde i fot
- 25 fot
- Soveplasser
- 4
- Farge
- Hvit
- Båtens beliggenhet
- Norge
Utstyr
Det meste av rustfrie rekker medfølger.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.