Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Alfa Romeo GTV
GTV6 2.5 2.5-0
1986
98 000 km
Manuell
Bensin
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for DE73444
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Bilen selges som et reparasjonsobjekt, da det er en liten ventillyd som må utbedres. Toppen må demonteres. Anbefaler derfor at den hentes med henger.
Mye er gjort med bilen siden jeg fikk den. Den er ikke et smykke. Den mangler EU-kontroll og må vises. . Et bra utgangspunkt for å bli en fin bil. I tillegg har bilen kun gått 98000 km. Litt rust finner man hvis man leter.
Motor er en 3.0 liter som gikk rimelig godt. Den fikk nytt CSC rustfritt eksosanlegg med CSC grenrør . Det er nyproduserte Ronal A1 kjøpt fra EB Spares. Den har Elektrisk soltak, noe som ikke er spesielt vanlig på disse bilene. Det er også montert servo på bilen.
Den selges til en som vet at dette er en veteranbil.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Fritatt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Alfa Romeo
- Modell
- GTV
- Modellår
- 1986
- Karosseri
- Coupe
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 180 hk
- Slagvolum
- 3 l
- Kilometerstand
- 98 000 km
- Girkasse
- Manuell
- Hjuldrift
- Bakhjulsdrift
- Vekt
- 1 235 kg
- Seter
- 4
- Dører
- 2
- Farge
- Svart
- Interiørfarge
- Sort
- Bilen står i
- Norge
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- DE73444
- Chassis nr. (VIN)
- ZAR116C0000018253
- 1. gang registrert
- 08.08.2006
- Eiere
- 8
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Selgers kjennskap til bilen
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja.
Er det gjort større reparasjoner?
Ja. Ny motor. Byttet til 3,0 L
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.