Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Nissan 200 SX
S13 SKAL BORT!
1994
123 306 km
Manuell
Bensin
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for KH20937
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Det er mye som har blitt gjort med denne siden jeg kjøpte den, så jeg nevner noe:
*Komplett skinninteriør
*Nylakkert 2008
*Fjernet rust i bakluke og ellers rundt bilen
*Fikset på styling
*Flyttet batteri bak
*Byttet til 444cc dyser
*Z32LMM
*Kaldere tennplugger
*Horseham Steg 3 chip
*Lagt kabler skjult for anlegg
*Byttet clutch, Steg 3. Denne skal være god for 350hk ++
*Apexperformance-foringer
*3" fra downpipe, HKS Superdragger. Denne er laget for å ikke bråke ved lave turtall/gass, men skremmer deg virkelig når du gir på
*Manuell boostcontroller
*Apexi filter
*Walbro bensinpumpe 255l/h
*FMIC
*HKS SSQV dumpventil, justerbar for når den skal slippe
*T28 turbo fra S14
*Kouki-lykter bak
*Turbotrykksmåler, oljetemp, oljetrykk osv montert i dash
*Coiloverkit ! Dette er ikke montert, men følger med gratis!
Bilen er originalt mørk-grønn. Jeg lakkerte om dette til en litt lysere grønnfarge, med et lite skjær av gull. Dette gir en veldig pen farge i sollys, men ikke den veldige
show-effekten man kan se på utstillingsbiler.
Har også noen deler liggende som selvfølgelig følger med bilen.
Det er sikkert ting her jeg ikke kommer på, så bare å spørre hvis du lurer på noe!
Grunnen til at jeg selger, er at jeg på utkikk etter litt mer "familievennlig" bil. Det er også en feil med motoren her, som jeg ikke klarer å finne ut av,
da jeg står med få mekaniske kunnskaper. Bilen ble avskiltet i fjor, for lagring og klargjøring for eu-kontroll. Jeg har ikke fått gjort dette dessverre, så kjøper må stå for dette.
Bilen er nå klar for å kjøres på prøveskilter hvis nødvendig.
Har du litt ferdigheter med å skru, å tilgang til verktøy vil du få denne til å virke uten å måtte koste på masse, regner jeg med. Bremser må også byttes, men dette er ingen dyr, eller vanskelig sak.
OPPDATERING: Bilen har blitt kikket litt på, det som mest sannsynlig er feil, er tomgangsregulatoren. Altså en liten feil. Denne starter og går rent nå, men når den blir varm, så drar den opp på turtallet. Jeg skal få kikket litt mer på dette før salg!
Bilen har nå gått 123 306km. Motor ble byttet på garanti fra Nissan når den hadde gått 30 000km, dette har jeg selvfølgelig dokumentasjon på. Så motor har kun gått ca. 90 000km.
Jeg har full dokumentasjon på ting som har blitt gjort før jeg fikk bilen, å denne kan dere spør om bilder av hvis dere ønsker (mange sider).
Det står 17" TSW Volcano-felger på bilen nå, der en av disse ikke er så pen, å må evt. pusses, og muligens omlakkeres. De tre andre er pene.
Oljeskift har blitt gjort etter maks 5000km, gjerne før.
Da det kommer til pris, så vet jeg at det ikke er realistisk å få igjen for modifikasjoner på biler (dessverre). Da det også er noe galt med bilen, som jeg ikke vet hva er,
velger jeg å selge billig, så evt kjøper skal ha litt til overs for å fikse denne. Jeg er ærlig overfor salget, å vil selvfølgelig svare på det du måtte ønske.
Har også noen 18" Ultralite-felger liggende, nye i eske, som kan bli kjøpt utenom. Pris på disse kan vi diskutere hvis du tar kontakt. Har også nav liggende som passer felger!
Flere bilder vil selvfølgelig bli tatt hvis ønskelig.
Ta kontakt for en prat og spørsmål!
SMS hele døgnet. Hvis jeg ikke tar telefon, så ringer jeg opp så fort som mulig!
Førstemann til mølla! Kom med bud! MÅ BORT grunnet kjøp av ny bil!
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 529 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 85 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Nissan
- Modell
- 200 SX
- Modellår
- 1994
- Karosseri
- Coupe
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 169 hk
- Slagvolum
- 1,8 l
- Kilometerstand
- 123 306 km
- Girkasse
- Manuell
- Hjuldrift
- Bakhjulsdrift
- Seter
- 5
- Dører
- 2
- Farge
- Grønn
- Fargebeskrivelse
- Gullskjær
- Interiørfarge
- Sort
- Bilen står i
- Norge
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- KH20937
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- ABS-bremser
- Air Condition
- Alarm
- Diff.sperre
- El.vinduer
- Elektriske speil
- Farget glass
- Midtarmlene
- Sentrallås
- Servostyring
- Skinninteriør
- Sommerdekk på aluminiumsfelg
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.