Bildegalleri
2,5 m båtplass på Gyssestad til leie.
Pris
5 500 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innNyttige lenker
Få en måned gratis båtforsikring fra IfBeskrivelse
Båtplassen leies ut 2026 og "noen" år framover. Fast leieavtale med gjensidig 3mnd oppsigelse. Angitt pris er for 1. juni og ut året og legges ut nå grunnet endring hos nåværende leietager.
Merk at bredden er 250cm brutto. Lysåpningen er ca. 225. Min tidligere båt var 230cm på det bredeste, men litt smalere ved bryggekanten. Det var en 21,5 fots Skibsplast 655 og det er maks størrelse for denne båtplassen.
Gyssestad er kanskje Bærums beste båthavn med skjermet beliggenhet og kort vei ut til noen av de fineste øyene i Oslofjorden. Båtplassen er plassert ca. midt på bryggen og med lett tilgang til parkeringsplass.
Det er strøm, vann og lys på bryggene. Toalettanlegg på stedet. God avstand til motstående brygge medfører enkel inn/utkjøring.
Brygger og anlegg er godt sikret slik at båtene våre skal ligge trygt.
Spesifikasjoner
- Bredde
- 250 cm
- Sted
- Gyssestad, Bærum
- Salgsform
- Til leie
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.