Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
S4
1988
108 000 km
Automat
Bensin
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for DP55794
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Det er montert x-pipe og RMB, så lyden er av en annen verden! RÅ V8-lyd ved gasspådrag! Likevel er støynivå inni godt dempet ved normal kjøring. Hadde en fantastisk tur til Tyskland, Østerrike, Italia og Slovenia i sommer uten problem. Gikk som ei kule i 260km/t på autobahn (da var det jeg som sa stopp, ikke bilen...) :) Original eksos følger med.
Bilen er godt utstyrt med bl.a. cruise control, takluke, ABS-bremser, air condition, elektriske sidespeil, justerbare seter m/minne, alarm, sentrallås, setevarme ++ Det er satt inn CD-spiller med mp3/aux. Original kasettspiller følger med.
Fullstendig servicehistorikk. Alt er ikke skrevet inn i servicehefte, men det følger med en tjukk mappe med ALT av kvitteringer, brev om medlemskap i Porscheklubben, informasjon om bilen o.s.v. o.s.v. helt tilbake til åttitallet. Se bilder.
Må forresten absolutt ikke selge, men lufter tanken litt nå for å evt. frigjøre garasjeplass før vinteren. Beholder den gjerne noen sesonger til, men har for vane å skifte biler hvert 3-4 år... Men må si at salg av denne i tilfelle sitter langt inne! For en bil!
Oppgitt pris er minstepris. I Norge kommer det vel kanskje 2-3 i året av denne modellen (S4) her på Finn.no. Denne er i svært god stand, og prissetting er vanskelig. Er det flere interesserte går bilen til høystbydende. Onsdag 8. november skal den innom verksted for en grundig tilstandsrapport. Inntil det, kom gjerne innom for en titt om du er i Stavangerområdet, eller slå på tråden for en hyggelig prat! :)
Siden 2014 er følgende gjort: ny tannstang, ny registerreim, nye dekk ((Michelin Pilot Sport PS2), x-pipe/RMB, nye gassdempere bakluke, automatservice, skiftet kardangolje, byttet speil førerside.
Kjente feil: setevarmer førerside fungerer ikke alltid, en liten del i motoren sidespeil førerside er knekt så speil må justeres manuelt.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 569 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 247 431 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Porsche
- Modell
- 928
- Modellår
- 1988
- Karosseri
- Coupe
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 320 hk
- Slagvolum
- 5 l
- Kilometerstand
- 108 000 km
- Girkasse
- Automat
- Hjuldrift
- Bakhjulsdrift
- Vekt
- 1 720 kg
- Seter
- 2
- Farge
- Blå
- Fargebeskrivelse
- Mørkeblå
- Interiørfarge
- Mørkeblå
- Bilen står i
- Norge
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- DP55794
- Chassis nr. (VIN)
- WP0ZZZ92ZJS840971
- 1. gang registrert
- 14.04.1989
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- ABS-bremser
- Air Condition
- Alarm
- AUX-inngang
- Bagasjeromstrekk
- CD-spiller
- Cruisekontroll
- El.vinduer
- Elektrisk sete m. memory
- Elektriske speil
- Klimaanlegg
- Metallic lakk
- Oppvarmede seter, foran
- Sentrallås
- Servostyring
- Seter i helskinn
- Soltak/glasstak
- Sommerdekk på aluminiumsfelg
- Sommerdekk på felg
- Sportsseter
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.