Gå til annonsen

Du er her

MC/Motorsykler/Suzuki
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Suzuki

Bildegalleri

(1/11)
Inaktiv

Suzuki GSX R600

Modellår

1999

Kilometerstand

50 400 km

Slagvolum

600 cc

Effekt

106 hk

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på RR1405

Beskrivelse

Par dager igjen av annonsen så den går for 25.5k om en er kjapp!

Pen og velholdt GSXR600 SRAD. Sykkelen er i god stand og ser godt ut, med alderen tatt i betraktning.

Det har blitt montert varmeholker på den i mitt eie av Oxford. På bildene er sykkelen avbildet med effektanlegget på, men per i dag står original anlegget på. Har hatt sykkelen på dyno-benk hos Moto Tech i Sandnes med effektanlegget på. I den forbindelsen ble konklusjonen at den får for mye bensin i forhold til luft og burde mappes for å få en bedre ytelse utav anlegget, det er ikke gjort og derfor er original på nå. Med originalanlegget på er det ingen problemer og sykkelen går som det suser. I den forbindelsen ble også tennpluggene skiftet.

Ventiljustering ble tatt av forrige eier på 42 000 km.

Olje og oljefilter skiftet for et par dager siden, samt bytte av bremseklosser fremme og bak til Brembo klosser.

Begge følger med og det er også en del ekstra utstyr som:

-Passasjersete

-Tankveske

-Tanktrekk

-Alarm (ikke montert)

-Xenon lys (ikke montert)

og Originale deler som er blitt byttet ut.


Sykkelen brukes av og til så kilometerstanden kan øke.

Hvis en har noen spørsmål er det bare å ta kontakt!

-Jonatan

Spesifikasjoner

Omregistrering
568 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
25 432 kr
Årsavgift
Les mer
Tilstand
Brukt
Merke
Suzuki
Modell
GSX R600
Modellår
1999
Type
Sport
Effekt
106 hk
Slagvolum
600 cc
Kilometerstand
50 400 km
Vekt
200 kg
Farge
Gul/Svart
Registreringsnummer
RR1405
Tilstandsrapport
Nei

Utstyr

  • Alarm
  • Effektanlegg
  • Solodeksel
  • Tankpad
  • Tanktrekk
  • Tankveske
  • Varmeholker

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

4046 Hafrsfjord
Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

218402690

Sist oppdatert

9. juli 2021, 23:06

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Suzuki
Sport