Utløpt

Tømrere til et langt prosjekt i Oslo /

Arbeidsgiver
ALL10 BEMANNING AS
Stillingstittel
Tømrer
Frist
Snarest
Ansettelsesform
Prosjekt
Har du fagbrev eller lang erfaring som tømrer?

Tømrere til forskjellige byggeprosjekter i Oslo område.

Ønskende kvalifikasjoner:
- fagbrev eller minimum 3 års erfaring
- må kunne lese tekniske tegninger
- må snakke norsk eller engelsk
- jobbe selvstendig

Vi kan tilby:
- konkurransedyktig lønn
- ordnende arbeidsforhold

Vi gleder oss til å motta din søknad og ta en prat med deg.
Har du spørsmål om stillingen ta kontakt med Justyna 919 03 261, justyna@all10.no

CIESLA KONSTRUKCYJNY / STOLARZ
Opis stanowiska

  • Konstrukcje budynków w szkielecie drewnianym
  • Wykonywanie zewn?trznych konstrukcji drewnianych ?cian elewacyjnych
  • Wykonywanie wewn?trznych konstrukcji drewnianych ?cianek dzia?owych
  • Monta? okien i drzwi
  • Monta? p?yt gipsowo-kartonowych
  • Izolacja wat? lub styropianem
  • Listwowanie
  • Prace wyko?czeniowe
  • Prace przy kledningu (siding, obicia drewniane)

Wymagania

  • Minimum 2-3 lata udokumentowanego do?wiadczenia w zawodzie (atutem b?dzie do?wiadczenie ze Skandynawii)
  • Znajomo?? j?zyka angielskiego, norweskiego, szwedzkiego b?d? du?skiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiej?tno?? czytania rysunku technicznego
  • Udokumentowane, pozytywne referencje od poprzednich pracodawców

Oferujemy

  • Prac? od zaraz w znanej norweskiej firmie
  • Legalne zatrudnienie na czas okre?lony w oparciu o umow? o prace zgodn? z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenia (stawka minimalna od 185,5 NOK/h, przy odpowiednich kwalifikacjach oraz znajomo?ci j?zyka proponujemy indywidualna stawk? godzinow?)
  • d?ugoterminowe zlecenia
  • elastyczny czas pracy
  • pieni?dze wakacyjne 10,2% z pensji
  • mo?liwo?? pracy w mi?dzynarodowym ?rodowisku pracy
  • Pe?ne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszcz??liwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie sk?adek emerytalnych, zasi?ek na dzieci, itp.
  • Zakwaterowanie

Kontakt
Justyna@all10.no , 919 03 261

Om arbeidsgiveren

All10 Bemanning AS er et 100% lokalt eid bemanning og rekrutteringsselskap som holder til i Stavanger. Som kunde i All10 Bemanning AS skal du være trygg på at vi leverer i henhold til dine behov.

Vi tilbyr fleksible og effektive bemanningsløsninger, innenfor bygg/anlegg, industri og andre tekniske fagområder. All10 Bemanning AS er i hovedsak en bedrift som leier ut nordisk og utenlandsk personell tilegnet kundens behov og kvalifikasjonskrav. Ved å ta vare på våre medarbeidere, behandle dem med respekt får vi daglig mange gode kandidater å velge mellom. Vi har systemer som ivaretar alle aspekter innen for bemanning, som logger, varsler og lagrer all informasjon. All10 Bemanning AS har siden 01.07.2015 vært medlem av NHO og NHO service.

ALL10 Bemanning AS jest agencj? doradztwa personalnego z g?ówn? siedzib? w Stavanger. ?Oferujemy kompleksow? dostawe ugs?ug zasobów ludzkich w sektorze budowlanym na terenie Stavanger, Bergen, Hugesund oraz Oslo.
Znajomo?? potrzeb norweskiego rynku pracy oraz wymaga? tutejszych pracodawców pozwala nam na dobranie odpowiednich kandydatów na poszczególne stanowiska pracy. ?Nasi pracownicy s? zatrudnieni na godnych warunkach odpowiednich do norweskich standardów.

Nettverk
Sektor
Privat
Antall stillinger
30
Sted
0404 Oslo
Bransje
Bygg og anlegg

Nøkkelord

tømrer, Snekker, stolarz, ciesla konstrukcyjny

Spørsmål om stillingen

Kontaktperson
Justyna Rybak-Dombrowska
Personalkonsulent/Rekrutterer
Telefon
91 90 32 61
Følg firma
224 følger dette firmaet

0404 Oslo

Annonseinformasjon

FINN-kode 99182736
Sist endret 26. jun. 2017 16:34

Rapporter annonse