Når annonsen er aktiv kan du tipse en venn Når annonsen er aktiv kan du dele på Facebook Når annonsen er aktiv kan du dele på Twitter
Utløpt

Vi søker erfarne betongarbeidere

Arbeidsgiver
Stenseth & RS Bemanning AS
Stillingstittel
Betongarbeider
Sted
Oslo
Frist
Frist utløpt
Varighet
Fast

Stenseth & RS powstal w 2002 roku i jego wlascielami sa osoby, ktore posiadaja ponad
40-letnie doswiadczenie w branzy budowlanej. Dalo to Nam wyjatkowe kompetencje
w zawodzie, dzieki czemu jestesmy jednym z liderow na rynku. Na dzien
dzisiejszy firma zatrudnia okolo 130 pracownikow takich jak: szalunkowcy,
zbrojarze, posadzkarze oraz szlifierzy betonu.
Jestesmy uznana firma szkoleniowa, a praktykanci stanowia naturalne zaplecze
personalne dla Naszej firmy.

Dla Naszego
oddzialu Stenseth RS Bemanning AS poszukujemy zdolnych zbrojarzy, szalunkowcow
oraz posadzkarzy na prestizowe i dlugie projekty.

Wymagane kwalifikacje:

  • dyplom czeladniczy lub co najmniej
    3-5 lat doswiadczenia w zawodzie
  • doswiadczenie zawodowe w Skandynawii
  • chec do pracy (bycie efektywnym),
    samodzielnosc, systematycznosc, odpowiedzialnosc
  • znajomosc jezyka
    norweskiego/skandynawskiego, angielskiego lub ewentualnie polskiego

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • przejrzyste warunki pracy
  • dzienny kontakt z Naszymi
    konsultantami personalnymi

Jestes zainteresowany?

Wyslij swoje CV na lukasz@stenseth-rs.no.

Skontaktujemy
sie z Toba!

Tiltredelse
10.01.2018
Sektor
Privat
Antall stillinger
10
Sted
0169 Oslo
Bransje
Bygg og anlegg
Stillingsfunksjon
Håndverker / Betongarbeider,
Håndverker / Forskalingssnekker

Nøkkelord

Oslo, Jernbinder, Betongarbeider, Forskalingssnekker

Rapportér annonse

FINN-kode
110766841
Sist endret
21. des 2017 12:06

Spørsmål om stillingen

Kontaktperson
Lukasz Budny
Rekrutteringsansvarlig
Telefon
948 69 599
Følg firma
19 følger dette firmaet

0169 Oslo

Stort kart Hybridkart Flyfoto

FINN-kode
110766841
Sist endret