FinancePeople

FinancePeople er spesialister på rekruttering, management for hire og innleie innenfor økonomi, regnskap og finans.

Les mer på våre hjemmesider

Noen av våre medarbeidere

976 15 226 / ha@financepeople.no
Henriette Kjærås Aaberg
Partner

911 10 321 / ottar@financepeople.no
Ottar Grindheim
Partner

975 89 490 / anne@financepeople.no
Anne Hilde Nilsen
Partner

909 91 137 / jos@financepeople.no
John Ola Solheim
Senior Rådgiver

917 37 272 / sew@financepeople.no
Svenn-Erik Warholm
Senior Rådgiver

406 45 494 / kine@financepeople.no
Kine Johansen
Senior Rådgiver

482 71 203 / nora@financepeople.no
Nora Lundstrøm
Rådgiver

415 45 733 / lars@financepeople.no
Lars Vaksvik
Rådgiver

948 87 566 / andreas@financepeople.no
Andreas Kleiven
Rådgiver

Ledige stillinger

Her vises ledige stillinger fra FINN jobb.