Express Rekruttering AS

Express er en gjeng med modige, engasjerte og effektive rådgivere. Vi er opptatt av at du som kandidat skal få en jobb raskt, og som skal være riktig for akkurat deg!

Les mer på våre hjemmesider

Noen av våre medarbeidere

900 60 553 / kathrine@express.no
Kathrine Ervik
Daglig leder

936 29 181 / Linn@express.no
Linn Askevold
Rådgiver

976 87 569 / Iben@express.no
Iben Christine Aanonsen
Rådgiver - bygg og anlegg

926 04 806 / Ase@express.no
Åse Krogh Hoff
Rådgiver

476 36 057 / Sigrid@express.no
Sigrid Årlid
Rådgiver

476 61 384 / Caroline@express.no
Caroline Pedersen
Rådgiver

979 59 303 / Annabel@express.no
Annabel Tveit
Rådgiver

Ledige stillinger

Her vises ledige stillinger fra FINN jobb.