Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Biler/Ford/Mustang
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Ford Mustang

Bildegalleri

(1/47)
Kristiansand S
SOLGT

Ford Mustang

Tidløs stil og klasse - V8 289 CID!

Modellår

1965

Kilometerstand

97 000 km

Girkasse

Automat

Drivstoff

Bensin

Totalpris

249 900 kr

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Selgerens infokort

Skretting Bil

Se org.nr. på brreg.no,

5+ år på FINN

,Vindmøllegangen 16, 4631 Kristiansand S,Se butikkside på FINN,Se forhandlerens annonser

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på C371
Få tilbud på lån for denne bilen

Beskrivelse

Brukervennlig veteranbil selges! - for kunde

Ford Mustang cabriolet, denne bilen trigger bilinteresse på tvers av samfunnsklasser, alder, kjønn osv. Denne bilen ble designet og produsert på en tid da utseendet var viktigere en CO2-utslipp og politisk korrekthet. Står du ved siden av denne bilen kommer smilet av seg selv, setter du deg bak rattet kiler det godt i magen. Det tidløse designet kombinert med lukten av ekte veteranbil og en spesielt gøy kjøreopplevelse kan ikke matches, dette er en ekte klassiker.

James Bond er med å definere stil og klasse i sin tid og det var ikke tilfeldig at nettopp denne modellen ble plukket ut til James Bond `Goldfinger´. En 1964 modell cabriolet med knallrødt interiør, akkurat som denne bilen.

Dersom du er i tenkeboksen på en veteranbil eller bare en artig bil nummer to eller tre så er det verdt å nevne at denne bilen starter hver gang og går veldig jevnt og fint. Sammenliknet med mange andre biler så er denne meget driftssikker og det gjør den hyggeligere å eie og å bruke.

Bilen ble importert av en bilforhandler i 2007 og solgt til nåværende eier i 2008. Før den kom til Norge fra USA ble den restaurert med påfølgende lakkering i bilens originale farge. Denne bilen er restaurert `med hjerte´ og ikke for utstilling, en bil som kan brukes.

Skal du først unne deg en Ford Mustang så klinger det ekstra bra med V8 289 CID og automatgir, en motor som imponerer stort når du tenker på at bilen er over 50 år gammel. Bare tenk hvor mye 200 HK var på den tida, i seg selv imponerende.


VERDT Å VITE OM BILEN

- EU godkjent til og med juni 2017
- Fri for heftelser
- Service 2016 med ny olje og filter
- Alle simmerringer og pakninger på girkassa er byttet
- Ny coil og fordeler
- Nytt eksosanlegg i nyere tid
- Meget sprek fargekombinasjon
- Odometeret viser 96.000 miles men det følger ikke med dokumentasjon på bekreftet km-stand
- Ikke røyk
- Ikke dyr


LÅN PENGER TIL BILKJØP

Vi tilbyr finansiering av ditt bilkjøp gjennom Gjensidige Bank. Et tilbud er uansett gratis og uforpliktende.


FORSIKRING

Vi kan forsikre bilen du kjøper på stedet slik at du får den med deg så raskt du vil. Et tilbud er gratis og uforpliktende.


SALGSHJELP BETYR AT;

Skretting Bil selger bilen din slik en boligmegler selger boligen din, Skretting Bil er en mellommann og er derfor ikke solidarisk ansvarlig med selger for feil og mangler. Vi kan stille garanti for ditt kjøp/salg noe liknende det en boligmegler kan ved eierskifte. Er du i tvil om hva dette innebærer? - ta kontakt så forklarer vi mer enn gjerne.


ÅPNINGSTIDER

Telefon: 8-22 Alle dager
SMS: 24T Alle dager
Epost: 24T Alle dager

Tar forbehold om feil i annonsen i tilfelle det skulle ha sneket seg inn en feil.


SKRETTING BIL
- Salgshjelpen

- Skal du selge bilen din? - Vi gjør det for deg og selger bilen til markedspris
- Vi tar bildene, produserer annonsen, tar oss av alle henvendelser og forhandlinger samt papirarbeid og pengeoverføring
- Har du fått et tilbud på din bil ved innbytte hos forhandler som virker noe lavt? - ta kontakt med oss for å selge bilen til markedspris
- Innsatsen tilpasses etter hva som kreves for å selge din bil
- Du kan bruke bilen samtidig som vi hjelper deg å selge den
- Du betaler 50% på forskudd og de neste 50% når bilen er solgt. Blir ikke bilen din solgt betaler du ikke de resterende 50%


_

Spesifikasjoner

Omregistrering
1 538 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
248 362 kr
Årsavgift
Les mer
Merke
Ford
Modell
Mustang
Modellår
1965
Karosseri
Cabriolet
Drivstoff
Bensin
Kilometerstand
97 000 km
Girkasse
Automat
Hjuldrift
Bakhjulsdrift
Seter
4
Farge
Rød
Interiørfarge
Rødt skinn
Bilen står i
Norge
Avgiftsklasse
Personbil
Registreringsnummer
C371
Salgsform
Bruktbil til salgs

Utstyr

  • Skinninteriør
  • Sommerdekk på aluminiumsfelg
  • Sommerdekk på felg

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Sted

Vindmøllegangen 16, 4631 Kristiansand S
Kart

Skretting Bil

Se butikkside på FINN

Adresse

,Vindmøllegangen 16, 4631 Kristiansand S

Lenker

  • ,Se forhandlerens annonser
  • ,Besøk nettsiden,
Org.nr.: 990127298·Se på brreg.no,

Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.

Annonseinformasjon

FINN-kode

87111914

Sist oppdatert

12. februar 2017, 15:24

Referanse

X Anton X

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Ford
Ford Mustang