















Audi A2
1.4 Skinnseter/Glasstak - NY PRIS!
Beskrivelse
Pen og velholdt Audi A2 1.4 med komplett servicehistorikk. Kommer med sportseter i skinn, sportsratt i skinn, panorama glasstak, sommer- og vinterdekk på aluminiumsfelger og orginalt takstativ.
Audi A2 er en tøff kombibil bygd i aluminium. Dette gjør den lett (900 kg) og hindrer problemer med rust. Bilen har gode kjøreegenskaper, er presis i styring og gir god respons fra motor. Den har god kollisjonssikkerhet (4-stjerner i NCAP) og lavt bensinforbruk.
Denne A2'en fremstår som godt vedlikeholdt og godt utstyrt. Bilen ble EU-godkjent nylig (04.06.2013) og har komplett servicehistorikk. Bilen kommer med sportseter i grått skinn og panoramatak som gir en unik kjøreopplevelse. Med bilen følger vinterdekk på alufelg (nye 2012), og orginalt Audi takstativ med avtakbare skiholdere. I tillegg har bilen det meste av ekstrautstyr som var tilgjengelig i 2001. Det har også blitt installert en nyere Pioneer CD/Radio med aux inngang. Bilen selges "som den er" og det tas forbehold om evt. feil i annonsen.
Må sees!
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 530 kr (avgifter)
- Pris eks omreg
- 57 470 kr
- Årsavgift
- Les mer
- 1. gang registrert
- 01.03.2001
- Farge
- Svart
- Fargebeskrivelse
- Sort Metallic
- Interiørfarge
- Grå/Sort
- Hjuldrift
- Forhjulsdrift
- Effekt
- 75 Hk
- Sylindervolum
- 1,4 l
- Antall seter
- 4
- Karosseri
- Kombi 5-dørs
- Antall dører
- 5
- Antall eiere
- 2
- Bilen står i
- Norge
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Reg.nr.
- DK86188
Utstyr
- ABS-bremser
- Air Condition
- Airbag foran
- Antiskrens
- Antispinn
- Bagasjeromstrekk
- El.vinduer
- Elektriske speil
- Kjørecomputer
- Klimaanlegg
- Lasteholdere/skistativ
- Lettmet. felg sommer
- Lettmet. felg vinter
- Metallic lakk
- Oppvarmede seter
- Radio/CD
- Sentrallås
- Servostyring
- Sideairbager
- Skinninteriør
- Sommerhjul
- Sportsseter
- Startsperre
- Takluke
- Vinterhjul
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.