Gå til annonsen

Du er her

Bil/Biler/Volvo/V70
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Volvo V70

Bildegalleri

(1/39)
Brumunddal
SOLGT

Volvo V70

D5 Summun/Skinn/Soltak/DAB/Krok/Bluetooth/Cruise+++

Modellår

2007

Kilometerstand

298 414 km

Girkasse

Automat

Drivstoff

Diesel

Totalpris

52 777 kr

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Selgerens infokort

BRUMUNDDAL BIL

Se org.nr. på brreg.no,

3 år på FINN

,Strandsagvegen 23, 2383 Brumunddal,Se butikkside på FINN,Se forhandlerens 6 annonser

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på SU69450
Få tilbud på lån for denne bilen

Beskrivelse

VOLVO V70 2007D5 Summum/NyeEuGodkjent

—Representerer en pålitelig og allsidig kombinasjon av luksus, komfort og ytelser. Med sitt stilfulle design og imponerende tekniske egenskaper er denne modellen et populært valg blant bilentusiaster og familier som verdsetter både kvalitet og funksjonalitet.   

—Drevet av en kraftig og effektiv 2,4 liters fem-sylinders turbodieselmotor, leverer Volvo V70 D5 Summum en imponerende kombinasjon av ytelse og drivstofføkonomi. Med en produksjon på 185 hestekrefter, akselererer denne bilen jevnt og gir en responsiv kjøreopplevelse. I tillegg er den utstyrt med avansert teknologi som common-rail direkteinnsprøytning, som bidrar til å optimalisere drivstoffeffektiviteten og redusere utslippene.   

—Den Bilen er utstyrt med en rekke sikkerhetsfunksjoner som setter den i forkant av sin tid. Den innovative City Safety-teknologien bruker sensorer for å oppdage potensielle kollisjoner i bymiljøer og kan automatisk bremse bilen for å unngå eller minimere skader. I tillegg bidrar det avanserte stabilitets- og trekkontrollsystemet til å opprettholde veigrepet og stabiliteten under ulike kjøreforhold.   

—Interiøret i denne Modellen er preget av førsteklasses materialer og et gjennomtenkt designkonsept. De komfortable skinnsetene gir god støtte og er justerbare for å tilpasse seg individuelle preferanser. Med rikelig med benplass og lasteplass tilbyr denne stasjonsvognen nok plass til hele familien og deres bagasje.  

—Utstyrsnivået til Summum-varianten er omfattende og inkluderer funksjoner som navigasjonssystem, Bluetooth-tilkobling, klimaanlegg, cruise control og et førsteklasses lydanlegg. Dette gjør at føreren kan nyte en komfortabel og underholdende kjøreopplevelse uansett reiselengde.   

—I tillegg til sine imponerende egenskaper, er Volvo V70 D5 Summum kjent for sin pålitelighet og holdbarhet. Volvo har et godt rykte for å produsere biler av høy kvalitet, og denne modellen er intet unntak. Med regelmessig vedlikehold og omsorg kan en 2006 Volvo V70 D5 Summum fortsette å levere pålitelige og tilfredsstillende kjøreopplevelser i mange.


—Bilen er Utstyrt med bla.

2B03 ADDITIONAL HEATER,FUEL Parking heater,diesel with timer

EV02 ROOF HATCH Roof hatch

KG02 CRUISE CONTROL Cruise control

NM02 HEATED SEAT Heated seat

T304 DECAL TRIMLEVEL Trim level 3 (Summum)

VA02 CONTROL UNIT RTI With control unit RTI

VP04 PARK ASSISTANCE With parking assistance rear (REM)


Medfølger:

- Sommerhjul

- Vinterhjul

++++++++



NB! HUSK Å TA MED BANK ID HVIS DU SKAL KJØPE BIL HOS OSS. DET TRENGER VI TIL SALGSMELDINGEN

—Innbytte 

Vi tar innbytte av din bil. Etter gjennomgang vil du motta et uforpliktende pristilbud fra oss.

—Åpningstider

Mandag - fredag 08:00 - 20:00

Lørdag:10.00-18:00

—Kontakt oss

Vår besøksadresse er Strandsagvegen 23 2383 Brumunddal 

Tlf 90789328-94078171

—Registrering:

Vi er godkjent Autoreg-forhandler av Statens Vegvesen og kan omregistrere og overlevere bilen umiddelbart. Gjelder også kveldstid og helg! (08.00-24.00).

—Bilene vi selger er rimelige og vi har ikke tilstandsrapport på de fleste av dem, grunnet at kostnaden for dette er for høy i forhold til bilenes pris. På slike gamle biler må en alltid påberegne ekstra kostnader og vedlikehold.

—Vi selger også godt under markedspris så forventningene må være deretter. Grunnen til at bilene selges rimelig er at de er gamle og godt brukte.

Det tas forbehold om feil i annonse

Spesifikasjoner

Omregistrering
1 777 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
51 000 kr
Årsavgift
Les mer
Merke
Volvo
Modell
V70
Modellår
2007
Karosseri
Stasjonsvogn
Drivstoff
Diesel
Effekt
185 hk
Slagvolum
2,4 L
CO₂-utslipp
209 g/km
Kilometerstand
298 414 km
Girkasse
Automat
Maksimal tilhengervekt
1 800 kg
Hjuldrift
Forhjulsdrift
Vekt
1 577 kg
Seter
5
Dører
5
Farge
Grønn
Bilen står i
Norge
Neste frist for EU-kontroll
06.12.2025
Avgiftsklasse
Personbil
Registreringsnummer
SU69450
Chassis nr. (VIN)
YV1SW714072617621
1. gang registrert
30.01.2009
Eiere
6
Salgsform
Bruktbil til salgs

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Sted

Strandsagvegen 23, 2383 Brumunddal
Kart

BRUMUNDDAL BIL

Se butikkside på FINN

Adresse

,Strandsagvegen 23, 2383 Brumunddal

Lenker

  • ,Se forhandlerens 6 annonser
Org.nr.: 829416972·Se på brreg.no,

Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.

Annonseinformasjon

FINN-kode

331811289

Sist oppdatert

21. desember 2023, 21:50

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Volvo
Volvo V70