Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Toyota Supra
2,0 Sport ,DELSKINN, ISOFIX, NAVIGASJON, SPORTSPEDALER,
2021
24 902 km
Automat
Bensin
Totalpris
579 900 kr
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Medlem av Norges Bilbransjeforbund
Se dine fordelerBeskrivelse
50.000 KR I INNBYTTEGARANTI
Gjelder ved kjøp av brukt bil over 500.000 kr. Nå får du minimum 50.000 kr i innbytte for den gamle bilen din ved kjøp av utvalgte bruktbiler. Innbyttebil må være i kjørbar stand, EU-godkjent og ha komplette sommer- og vinterhjul. Tilbudet gjelder ved alle Nordvik sine forhandlere t.o.m 31.03.2024.
Nøkkelinfo - Svært pen og godt utstyrt sportsbil til en meget god pris! Bilen leveres med resterende nybilgaranti frem til 04.11.2026/200 000km. Ved å benytte seg av Toyotas nye bruktbilgaranti, Toyota Relax, vil du kunne ha garanti på bilen frem til 04.11.2031/200 000!!
Bilen er en av få Supra som leveres med både sommer- og vinterdekk samt full understellsbehandling!
TOYOTA SUPRA
Vi har fått inn en unik sportsbil med svært gode kjøreegenskaper. Denne friske 2-literen på 258 hk har et dreiemoment på 300 Nm. Sammen med 50/50 vektfordeling er dette to faktorer som garanterer kjøreglede!
Denne har som kjent en noe mindre motor enn sin storebror, men mindre motor, betyr også lavere vekt. Mens Supra med 3-liter veier inn til 1.495 kilo, er denne kun 1.395 kilo. Det er 100 kilo spart! I dagens bilverden er alt under 1,4 tonn veldig lite.
Dette er en meget spesiell bil med et utseende du sperrer opp øynene for. Vi anbefaler på det sterkeste å komme innom å oppleve bilen med egne øyne!
Utstyr som bør nevnes:
- Toyota safety sense
- Alcantara sportsseter
- Adaptivt justerbart understell
- Trinnløs justert differensialbrems
- Sportspedaler
- Dual eksos
- Sportsratt
- F-1 gir på ratt
- Navigasjon
- Ryggekamera
- DAB+
- Isofix
- Multifunksjonsratt
- Gode sommer- og vinterdekk
- Ta kontakt for komplett utstyrsliste!
Denne bør oppleves, velkommen innom til prøvekjøring!
Kontaktinfo bilsalg Toyota Nordvik Steinkjer!
Pål Christian Sørkilflå: 48459110
Markus Bergli: 94144250
Tore Suul: 90978109
Alle våre biler blir levert verkstedkontrollerte,med full service og kosmetisk klargjort. Forbehold om eventuelle feil og mangler i tekst.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 7 129 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 572 771 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Toyota
- Modell
- Supra
- Modellår
- 2021
- Karosseri
- Coupe
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 258 hk
- Slagvolum
- 2 L
- CO₂-utslipp
- 167 g/km
- Kilometerstand
- 24 902 km
- Girkasse
- Automat
- Girkassebetegnelse
- automatic
- Hjuldrift
- Bakhjulsdrift
- Vekt
- 1 395 kg
- Seter
- 2
- Dører
- 2
- Størrelse på bagasjerom
- 290 L
- Farge
- Grå
- Fargebeskrivelse
- Metallic
- Interiørfarge
- Sort
- Bilen står i
- Norge
- Neste frist for EU-kontroll
- 04.11.2025
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- RL57011
- Chassis nr. (VIN)
- YBCDB21030W045543
- 1. gang registrert
- 04.11.2021
- Garanti
- TOYOTA PLUS - Minimum 24 Måneder - inntil 200 000 KM
- Garantiens varighet
- 24 måneder
- Garanti inntil
- 200 000 km
- Tilstandsrapport
- Ja
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- ABS bremser
- Aluminiumsfelger
- Antispinn
- Automatisk klimaanlegg
- Beltevarsler
- Elektriske speil
- Elektriske vindusheiser
- Elektronisk bremsekraftfordeler
- Høydejusterbare frontlys
- Høydejusterbart ratt
- Klimaanlegg med flere soner
- Kollisjonsputer
- Korsryggjustering i førersete
- Lakkerte støtfangere
- Lakkerte utvendige speil
- Lengdejusterbart ratt
- Multifunksjonsratt
- Navigasjonssystem
- Nødbremseforsterker
- Oppvarmet speil
- Pollenfilter
- Regnsensor
- Sentrallås
- Sommerdekk på felg
- Stabilitetssystem antiskrens
- Startsperre
- Tonede ruter
- Vinterdekk på felg
Denne bilen selges med TOYOTA PLUS - Minimum 24 Måneder - inntil 200 000 KM (24 md. / 200 000 km).
Bilen selges med godkjent tilstandsrapport. Dette vil si at bilens tilstand er skriftlig dokumentert, og dette gir deg som kjøper en bekreftelse på at bilen er i den standen du har blitt lovet.
TilstandsrapportKjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Denne bilen selges med bytterett fra forhandler. Det betyr at du som kjøper har mulighet til å bytte den mot en annen bil, i henhold til forhandlerens vilkår. Dette kan du gjøre dersom bilen du har kjøpt av en eller annen grunn ikke tilfredsstiller dine forventninger eller behov. Produktet tilbys for at du som kjøper skal føle deg helt trygg på at du ender opp med riktig bil for ditt behov.
Forhandleren er medlem av Norges Bilbransjeforbund (NBF) og følger derfor NBFs etiske retningslinjer. Dette gir deg som kunde økt trygghet og forutsigbarhet gjennom hele prosessen.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Nordvik AS - Steinkjer
Åpningstider
Stengt · Åpner kl. 08:00 på torsdag,Vis åpningstider,
- Mandag08:00 - 16:00
- Tirsdag08:00 - 16:00
- Onsdag08:00 - 16:00
- Torsdag08:00 - 16:00
- Fredag08:00 - 16:00
- LørdagStengt
- SøndagStengt
Autorisert forhandler av
,TOYOTA
Vi tilbyr
,Profesjonell bruktbilforhandler siden 1960.
Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.
Annonseinformasjon
FINN-kode
328979433
Sist oppdatert
22. mars 2024, 14:40
Referanse
74d002e1-c94f-4911-9166-abfe1751ff5f
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.