Etablert i 1958

SOLGT

Peugeot 2008

136 hk GT l 3D COCKPIT l APPLE CARPLAY/ANDROID

Totalpris 249 000 kr
Modellår
2021
Kilometer
44 900 km
Girkasse
Automat
Drivstoff
Elektrisitet

Denne bilen selges med Nybilgaranti fra første reg.dato (60 mnd / 100 000 km).

Om de forskjellige garantitypene på FINNs hjelpesenter.

Garanti

Denne bilen selges med Nybilgaranti fra første reg.dato (60 mnd / 100 000 km).

Om de forskjellige garantitypene på FINNs hjelpesenter.

Service

Bilens serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på bilen i henhold til fabrikkens retningslinjer.

Beskrivelse

Bilen leveres med resterende garanti 5år/100000km fra første regdato.

Peugeot e2008 er en snerten og sporty bil som både oppleves lettkjørt og romslig.
Bilen har en oppgitt rekkevidde på 320km WLTP.



Velkommen til Høylandet Auto A/S.

Vi er autorisert forhandler av merkene Nissan, Suzuki, Peugeot, BYD og Mitsubishi.
Vi har godkjente verksteder ved alle avdelinger. Her blir bilene våre kontrollert av spesialutdannet verkstedpersonell og leveres med tilstandsrapport, EU- godkjenning og garanti. Alle våre biler leveres garantert fri for heftelser.

FINANSIERING / FORSIKRING:
Vi er behjelpelig med finansiering, leasing og forsikring via våre samarbeidspartnere Santander, DNB, Nordea og Sparebank 1.
Har du annet forsikringsselskap og ønsker overflytting til din nye bil, er vi selvfølgelig behjelpelig med det!

Vi benytter AUTOREG fra Statens Vegvesen og kan derfor omregistrere de fleste bilene selv når som helst på døgnet. Også helg! Som kunde må du medbringe din
bankID (kodebrikke) om du ikke har nettbank på mobil.

Våre fire avdelinger ligger strategisk plassert i forhold til offentlig kommunikasjon. Vi er behjelpelig med henting/bringing lokalt tilknyttet våre avdelinger, samt transport av bil hvor som helst i Norge. Ta kontakt for avtale og pris.

Vi kan gi tilbud på innbytte. Send oss gjerne:
-Registreringsnummer.
-Kilometerstand.
-Utstyrsvariant og evt ekstrautstyr.

IKKE FÅTT SVAR?
Vi opplever at våre e-poster havner i søppelpost/spam mappa. Sjekk denne om du ikke har fått svar fra oss. Legg gjerne ved telefonnr ditt, så ringer vi deg.

Velkommen til oss for ditt neste bilkjøp.

Andrea Olsen Bruktbilselger Namsos 40497723
Gøran Sandmo Leder bruktbil Namsos 97470557

Torbjørn Skogmo Selger Namsos 91163786
Gina Berre Selger Namsos 99110866
Espen Heimsvik Selger Rørvik 48088988
Stephen B. Wiik Selger Brønnøysund 41860695

Geir Ove Flasnes Salgssjef nybil Høylandet 91610829


- - Med forbehold om feil i annonse - -

Spesifikasjoner

Omregistrering
6 868 kr (avgifter)
Pris eks omreg
242 132 kr
Årsavgift
Les mer
1. gang registrert
15.04.2021
Vedlikehold
Servicehistorikk
Farge
Hvit
Hjuldrift
Forhjulsdrift
Effekt
136 Hk
Vekt
1 548 kg
Karosseri
SUV/Offroad
Antall dører
5
Bilen står i
Norge
Salgsform
Bruktbil til salgs
Avgiftsklasse
Personbil
Reg.nr.
EC37704
Chassis nr. (VIN)
VR3UKZKXZMJ554921

Utstyr

  • ABS-bremser
  • Air Condition
  • Airbag foran
  • Antispinn
  • Bagasjeromstrekk
  • Bluetooth
  • Cruisekontroll
  • El.vinduer
  • Elektriske speil
  • Isofix
  • Kjørecomputer
  • Klimaanlegg
  • Led-lys
  • Lettmet. felg sommer
  • Lettmet. felg vinter
  • Med forbehold om feil i annonse
  • Metallic lakk
  • Midtarmlene
  • Normalladeinntak 7,4 kW enfas
  • Nøkkelløs start
  • Oppvarmede seter
  • Parkeringsensor bak
  • Parkeringsensor foran
  • Radio DAB+
  • Regnsensor
  • Ryggekamera
  • Sentrallås
  • Seter i delskinn
  • Sideairbager
  • Sommerhjul
  • Startsperre
  • Takrails
  • Vinterhjul

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Org.nr 987 739 231, 7977 Høylandet

Annonseinformasjon

FINN-kode 328443857
Sist endret 9. des. 2023 15:59

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.