Etablert i 1958

Mitsubishi Pajero

3.2 L Instyle+ LED/LAV KM/R.KAM/SKINN/4x4/AUT++

Totalpris 369 000 kr
Modellår
2017
Kilometer
78 393 km
Girkasse
Automat
Drivstoff
Diesel

Denne bilen selges med Bruktbilgaranti EG 2500,- (6 mnd / 6 000 km).

Om de forskjellige garantitypene på FINNs hjelpesenter.

Garanti

Denne bilen selges med Bruktbilgaranti EG 2500,- (6 mnd / 6 000 km).

Om de forskjellige garantitypene på FINNs hjelpesenter.

Service

Bilens serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på bilen i henhold til fabrikkens retningslinjer.

Beskrivelse

Meget flott og velholdt Pajero Instyle+ klar for levering!

2017 modell med lav km, første gang registert i mars 2018.
Bilen har komplett servicehistorikk fra merkeverksted.
Bærer preg av og ha blitt pent behandlet.

Instyle+ utgaven byr på utstyr som:
- Skinnseter
- Elektrisk justerbar fører og passasjerstol
- Ryggekamera
- Fjernlysassistent
- RockfordFosgate lydanlegg
- LED kjørelys/Xenon hovedlys
- AppleCarplay/Android Auto
- Firehjulstrekk med høy/lav serie og diff sperre
- Automatgir
+ + +

Velkommen til Høylandet Auto A/S.

Vi er autorisert forhandler av merkene Nissan, Suzuki, Mitsubishi og BYD.
Vi har godkjente verksteder ved alle avdelinger. Her blir bilene våre kontrollert av spesialutdannet verkstedpersonell og leveres med tilstandsrapport, EU- godkjenning og garanti. Alle våre biler leveres garantert fri for heftelser.

FINANSIERING / FORSIKRING:
Vi er behjelpelig med finansiering, leasing og forsikring via våre samarbeidspartnere Santander, DNB, Nordea og Sparebank 1.
Har du annet forsikringsselskap og ønsker overflytting til din nye bil, er vi selvfølgelig behjelpelig med det!

Vi benytter AUTOREG fra Statens Vegvesen og kan derfor omregistrere de fleste bilene selv når som helst på døgnet. Også helg! Som kunde må du medbringe din
bankID (kodebrikke) om du ikke har nettbank på mobil.

Våre fire avdelinger ligger strategisk plassert i forhold til offentlig kommunikasjon. Vi er behjelpelig med henting/bringing lokalt tilknyttet våre avdelinger, samt transport av bil hvor som helst i Norge. Ta kontakt for avtale og pris.

Vi kan gi tilbud på innbytte. Send oss gjerne:
-Registreringsnummer.
-Kilometerstand.
-Utstyrsvariant og evt ekstrautstyr.

IKKE FÅTT SVAR?
Vi opplever at våre e-poster havner i søppelpost/spam mappa. Sjekk denne om du ikke har fått svar fra oss. Legg gjerne ved telefonnr ditt, så ringer vi deg.

Velkommen til oss for ditt neste bilkjøp.

Andrea Olsen Bruktbilselger Namsos 40497723
Gøran Sandmo Leder bruktbil Namsos 97470557

Torbjørn Skogmo Selger Namsos 91163786
Gina Berre Selger Namsos 99110866
Espen Heimsvik Selger Rørvik 48088988
Stephen B. Wiik Selger Brønnøysund 41860695

Geir Ove Flasnes Salgssjef nybil Høylandet 91610829


- - Med forbehold om feil i annonse - -

Spesifikasjoner

Omregistrering
1 476 kr (avgifter)
Pris eks omreg
367 524 kr
Årsavgift
Les mer
1. gang registrert
06.03.2018
Vedlikehold
Servicehistorikk
Farge
Hvit
Interiørfarge
Sort skinn
Hjuldrift
Firehjulsdrift
Effekt
190 Hk
Sylindervolum
3,2 l
Vekt
2 281 kg
Antall seter
2
Karosseri
SUV/Offroad
Antall dører
5
Str. lasterom
674 l
Bilen står i
Norge
Salgsform
Bruktbil til salgs
Avgiftsklasse
Varebil
Reg.nr.
SV88047
Chassis nr. (VIN)
JMBLYV98VHJ600604
Maksimal tilhengervekt
3 500 kg

Utstyr

  • 12V
  • ABS
  • Airbag
  • Alufelger sommer
  • Alufelger vinter
  • Android Auto
  • Antiskrens
  • Antispinn
  • Applecarplay
  • Automatfir
  • Bluetooth
  • Cruisekontroll
  • DAB+
  • Dab
  • Diff sperre
  • Elektrisk innfellbare speil
  • Elektrisk justerbar førerstol
  • Elektrisk justerbar passasjerstol
  • Elektriske speil
  • Elektriske vinduer
  • Firehjulstrekk
  • Fjernlysassistent
  • Fjernstyrt sentrallås
  • Google Maps via app
  • HDMI
  • Handsfree
  • Høy/lav serie
  • Kjørecomputer
  • Klimaanlegg
  • LED
  • Lyktespyler
  • Midtarmlene
  • Multifunksjonsratt i skinn
  • Perlemor lakk
  • Rails
  • Rockfordfosgate Lydanlegg
  • Ryggekamera
  • Setevarme
  • Skinnseter
  • Spotify via App
  • Stigtrinn
  • Takspoiler
  • Tilhengerfeste
  • Tonede ruter
  • Tåkelys foran
  • USB
  • Xenon

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Org.nr 987 739 231, 7820 Spillum

Annonseinformasjon

FINN-kode 326532212
Sist endret 27. feb. 2024 21:48

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.