Etablert i 1958

SOLGT

Volvo XC60

2.4 D4 215hk Summum Polestar Edition l KROK l EL.SETE l

Totalpris 379 000 kr
Modellår
2017
Kilometer
113 958 km
Girkasse
Automat
Drivstoff
Diesel

Denne bilen selges med Bruktbilgaranti EG 2500,- (6 mnd / 6 000 km).

Om de forskjellige garantitypene på FINNs hjelpesenter.

Garanti

Denne bilen selges med Bruktbilgaranti EG 2500,- (6 mnd / 6 000 km).

Om de forskjellige garantitypene på FINNs hjelpesenter.

Service

Bilens serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på bilen i henhold til fabrikkens retningslinjer.

Beskrivelse

Meget fint eksemplar av den populære SUVèn Volvo XC60.
Høy sittestilling, gode kjøreegenskaper under alle værforhold, samt sprek og sportslig, kan nok dette være bilen for akkurat deg.

Noe av utstyret:
*Panoramatak
*Volvo One Call
*Avtagbart hengerfeste (Slepevekt) 2000kg)
*El sete med minne på sjåførside
*Adaptiv Cruisekontroll
*Oppvarmet frontrute
*EL.bakluke
*Driver alert og filvarsler
*Oppvarmet ratt
*Oppvarmet baksete
*Ryggekamera
*Parkeringssensor foran og bak
*Stop/Start system
++



Velkommen til Høylandet Auto A/S.

Vi er autorisert forhandler av merkene Nissan, Suzuki, Peugeot, BYD og Mitsubishi.
Vi har godkjente verksteder ved alle avdelinger. Her blir bilene våre kontrollert av spesialutdannet verkstedpersonell og leveres med tilstandsrapport, EU- godkjenning og garanti. Alle våre biler leveres garantert fri for heftelser.

FINANSIERING / FORSIKRING:
Vi er behjelpelig med finansiering, leasing og forsikring via våre samarbeidspartnere Santander, DNB, Nordea og Sparebank 1.
Har du annet forsikringsselskap og ønsker overflytting til din nye bil, er vi selvfølgelig behjelpelig med det!

Vi benytter AUTOREG fra Statens Vegvesen og kan derfor omregistrere de fleste bilene selv når som helst på døgnet. Også helg! Som kunde må du medbringe din
bankID (kodebrikke) om du ikke har nettbank på mobil.

Våre fire avdelinger ligger strategisk plassert i forhold til offentlig kommunikasjon. Vi er behjelpelig med henting/bringing lokalt tilknyttet våre avdelinger, samt transport av bil hvor som helst i Norge. Ta kontakt for avtale og pris.

Vi kan gi tilbud på innbytte. Send oss gjerne:
-Registreringsnummer.
-Kilometerstand.
-Utstyrsvariant og evt ekstrautstyr.

IKKE FÅTT SVAR?
Vi opplever at våre e-poster havner i søppelpost/spam mappa. Sjekk denne om du ikke har fått svar fra oss. Legg gjerne ved telefonnr ditt, så ringer vi deg.

Velkommen til oss for ditt neste bilkjøp.

Andrea Olsen Bruktbilselger Namsos 40497723
Gøran Sandmo Leder bruktbil Namsos 97470557

Torbjørn Skogmo Selger Namsos 91163786
Gina Berre Selger Namsos 99110866
Espen Heimsvik Selger Rørvik 48088988
Stephen B. Wiik Selger Brønnøysund 41860695

Geir Ove Flasnes Salgssjef nybil Høylandet 91610829


- - Med forbehold om feil i annonse - -

Spesifikasjoner

Omregistrering
4 147 kr (avgifter)
Pris eks omreg
374 853 kr
Årsavgift
Les mer
1. gang registrert
30.12.2016
Vedlikehold
Servicehistorikk
Farge
Hvit
Interiørfarge
Sort skinn
Hjuldrift
Firehjulsdrift
Effekt
215 Hk
Sylindervolum
2,4 l
Vekt
1 723 kg
Antall seter
5
Karosseri
SUV/Offroad
Antall dører
5
Str. lasterom
707 l
Bilen står i
Norge
Salgsform
Bruktbil til salgs
Avgiftsklasse
Personbil
Reg.nr.
LS87698
Chassis nr. (VIN)
YV1DZ87C6H2101311
Maksimal tilhengervekt
2 000 kg

Utstyr

  • ABS-bremser
  • Air Condition
  • Airbag foran
  • Alarm
  • Antiskrens
  • Antispinn
  • Bagasjeromstrekk
  • Bluetooth
  • CD-spiller
  • Cruisekontroll Adaptiv
  • Diesel-partikkelfilter
  • Diff.sperre
  • El.vinduer
  • Elektriske speil
  • Fjernlysassistent
  • Handsfree opplegg
  • Hengerfeste avtagbart
  • Isofix
  • Kjørecomputer
  • Klimaanlegg
  • Kupevarmer
  • Lettmet. felg sommer
  • Lettmet. felg vinter
  • Med forbehold om feil i annonse
  • Metallic lakk
  • Midtarmlene
  • Motorvarmer
  • Multifunksjonsratt
  • Mørke ruter bak
  • Navigasjonssystem
  • Oppvarmede seter
  • Parkeringsensor bak
  • Parkeringsensor foran
  • Radio DAB+
  • Radio FM
  • Regnsensor
  • Ryggekamera
  • Sentrallås
  • Servostyring
  • Seter i helskinn
  • Sideairbager
  • Soltak/glasstak
  • Sommerhjul
  • Startsperre
  • Vinterhjul
  • Xenonlys

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Org.nr 987 739 231, 7820 Spillum

Annonseinformasjon

FINN-kode 326014209
Sist endret 21. des. 2023 13:59

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.