Etablert i 1958

SOLGT

Volvo XC90

R-Design T8 407hk AWD 7S PANO/B&W/360`/HUD/KROK/LUFT++

Totalpris 479 900 kr
Modellår
2017
Kilometer
112 900 km
Girkasse
Automat
Drivstoff
El + Bensin

Denne bilen selges med Bruktbilgaranti EG 2500,- (6 mnd / 6 000 km).

Om de forskjellige garantitypene på FINNs hjelpesenter.

Garanti

Denne bilen selges med Bruktbilgaranti EG 2500,- (6 mnd / 6 000 km).

Om de forskjellige garantitypene på FINNs hjelpesenter.

Service

Bilens serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på bilen i henhold til fabrikkens retningslinjer.

Beskrivelse

BLACK WEEK KAMPANJE HELE UKE 47!
KR 19990,- I RABATT PÅ ANNONSERT PRIS!
(Se vår hjemmeside for flere utvalgte biler)


Velholdt og særdeles godt utstyrt Volvo XC90 R-Design er ankommet oss !

Dette er en utstyrsbombe(!) som har alt tilgjengelig utstyr, bilen har i tillegg riktig fargekombinasjon på inn og ut.

Norsk solgt bil med komplett servicehistorikk fra merkeverksted. Siste service utført i oktober 2023

Historikk:
23.02.2018 - 21700km
16.05.2019 - 46339km
12.03.2020 - 56892km
04.11.2020 - 70212km
28.10.2021 - 84923km
29.09.2022 - 100094km
03.10.2023 - 112693km

• Volvo XC90 er en premium SUV som byr på det beste innen skandinavisk design. • Dette flaggskipet har et elegant og kraftfullt utseende og er fullpakket med smarte funksjoner og avansert sikkerhetsteknologi. • Med syv seter som enkelt kan foldes ned, har XC90 god plass til venner, familie og bagasje.

Noe av utstyret som er verdt å trekke frem:
› Intelligent Driver Information System (IDIS)
› Parkeringsvarmer med timer
› 8-trinns FWD automat, med Orrefors krystall girspakhode
› Panoramasoltak
› Trafikkskilt-informasjon
› R-Design inn og eksteriør pakke
› Svingbare aktive LED hovedlys (Thors hammer) m auto dim
› Premium Sound Sensus Connect med Bowers&Wilkins
› Intellisafe Assist
› Volvo On Call
› Elektrisk bakluke med kickåpner
› Alu.felger 20" 5-eket matt Tech Black-Grey/DC
› Luftfjæring inkl Four-C Chassis
› Hengerfeste, semielektrisk
› Head Up Display
› Parkeringskamera 360
› Sensus Navigasjon PRO
› Nappa Skinn perforert, R-Design sportsseter
› Parkeringssensor foran/bak m. park.assist v luke parkering
+ mye mere!

Ta turen innom oss for en bilprat

Velkommen til Høylandet Auto A/S.

Vi er autorisert forhandler av merkene Nissan, Suzuki, Peugeot, BYD og Mitsubishi.
Vi har godkjente verksteder ved alle avdelinger. Her blir bilene våre kontrollert av spesialutdannet verkstedpersonell og leveres med tilstandsrapport, EU- godkjenning og garanti. Alle våre biler leveres garantert fri for heftelser.

FINANSIERING / FORSIKRING:
Vi er behjelpelig med finansiering, leasing og forsikring via våre samarbeidspartnere Santander, DNB, Nordea og Sparebank 1.
Har du annet forsikringsselskap og ønsker overflytting til din nye bil, er vi selvfølgelig behjelpelig med det!

Vi benytter AUTOREG fra Statens Vegvesen og kan derfor omregistrere de fleste bilene selv når som helst på døgnet. Også helg! Som kunde må du medbringe din
bankID (kodebrikke) om du ikke har nettbank på mobil.

Våre fire avdelinger ligger strategisk plassert i forhold til offentlig kommunikasjon. Vi er behjelpelig med henting/bringing lokalt tilknyttet våre avdelinger, samt transport av bil hvor som helst i Norge. Ta kontakt for avtale og pris.

Vi kan gi tilbud på innbytte. Send oss gjerne:
-Registreringsnummer.
-Kilometerstand.
-Utstyrsvariant og evt ekstrautstyr.

IKKE FÅTT SVAR?
Vi opplever at våre e-poster havner i søppelpost/spam mappa. Sjekk denne om du ikke har fått svar fra oss. Legg gjerne ved telefonnr ditt, så ringer vi deg.

Velkommen til oss for ditt neste bilkjøp.

Andrea Olsen Bruktbilselger Namsos 40497723
Gøran Sandmo Leder bruktbil Namsos 97470557

Torbjørn Skogmo Selger Namsos 91163786
Gina Berre Selger Namsos 99110866
Espen Heimsvik Selger Rørvik 48088988
Stephen B. Wiik Selger Brønnøysund 41860695

Geir Ove Flasnes Salgssjef nybil Høylandet 91610829


- - Med forbehold om feil i annonse - -

Spesifikasjoner

Omregistrering
4 147 kr (avgifter)
Pris eks omreg
475 753 kr
Årsavgift
Les mer
1. gang registrert
07.02.2017
Vedlikehold
Servicehistorikk
Farge
Svart
Interiørfarge
Sort skinn interiør
Hjuldrift
Firehjulsdrift
Effekt
407 Hk
Vekt
2 205 kg
Antall seter
7
Karosseri
SUV/Offroad
Antall dører
5
Str. lasterom
730 l
Bilen står i
Norge
Salgsform
Bruktbil til salgs
Avgiftsklasse
Personbil
Reg.nr.
XR64352
Chassis nr. (VIN)
YV1LFBABDH1141741
Maksimal tilhengervekt
2 400 kg

Utstyr

  • 4x4 / 4WD
  • ABS-bremser
  • Alufelg sommerdekk
  • Alufelg vinterdekk
  • Antiskrens
  • Antispinn
  • Automatisk klimaanlegg
  • Bagasjeromsgitter
  • Bagasjeromsmatte
  • Bagasjeromsskjuler
  • Bluetooth
  • DAB+
  • ESP
  • Elektrisk førersete
  • Elektrisk førersete med minnefunksjon
  • Elektrisk minnefunksjon sete/ratt/speil
  • Elektrisk passasjersete
  • Elektrisk åpning/lukking av bakluke med kick åpner
  • Elektriske innfellbare speil
  • Elektriske speil
  • Elektriske vinduer
  • Forlenget sittepute
  • Handsfree
  • Head up display
  • Hengerfeste, fast krok
  • Høydejusterbare forseter
  • Inteligent nøkkel
  • Isofix
  • Justerbare bakseter
  • Kjørecomputer
  • Klimaanlegg
  • Kollisjonsputer foran/sidene
  • Korsryggjustering førersete
  • Med forbehold om feil i annonsen
  • Midtarmlene
  • Motorvarmer
  • Multifunksjonsratt
  • Navigasjon
  • Oppvarmede speil
  • Panorama takluke
  • Parkering avstandsføler bak
  • Parkering avstandsføler foran
  • Rattjustering
  • Regnsensor
  • Ryggekamera
  • Sentrallås m/fjernstyring
  • Servostyring
  • Setevarme forseter
  • Skinn ratt
  • Skinnseter
  • Skvettlapper
  • Sotede ruter
  • Startsperre
  • Takluke
  • Vinterdekk m/pigg

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Org.nr 987 739 231, 7900 Rørvik

Annonseinformasjon

FINN-kode 324976405
Sist endret 24. nov. 2023 20:19

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.