Etablert i 1958

SOLGT

Skoda Octavia

2.0 TDI 184HK 4x4 ACC/CANTON/WEBASTO/H.FESTE++

Totalpris 319 000 kr
Modellår
2020
Kilometer
68 514 km
Girkasse
Automat
Drivstoff
Diesel

Denne bilen selges med Nybilgaranti fra første reg.dato (60 mnd / 100 000 km).

Om de forskjellige garantitypene på FINNs hjelpesenter.

Garanti

Denne bilen selges med Nybilgaranti fra første reg.dato (60 mnd / 100 000 km).

Om de forskjellige garantitypene på FINNs hjelpesenter.

Beskrivelse

Lekker Octavia 4x4 184hk klar for levering!

Norsk solgt bil med resterende nybilgaranti, 5år/100000km fra første reg dato.

Octavia har vært en populær bil i mange år.
Noen av grunnene til det er bilens romslige kupè og bagasjerom, i tillegg en behagelig DSG automatgirkasse og firehjulstrekk.

Bilen er godt utstyrt og byr blant annet på:
• Canton lydanlegg
• Adaptive cruisekontroll
• Ryggekamera
• Tilhengerfeste
• Webasto m fjernkontroll
• Keyless
• AppleCarplay/AndroidAuto
• Firehjulstrekk
• Automatgir
• Delskinn interiør
• Setevarme foran og bak
• Digitalt instrumentpanel
• 2x iPad holdere
• Navigasjon
• Parkeringssensor foran og bak
• Blindsonevarsler
+ + +


Velkommen til Høylandet Auto A/S.

Vi er autorisert forhandler av merkene Nissan, Suzuki, Mitsubishi og BYD.
Vi har godkjente verksteder ved alle avdelinger. Her blir bilene våre kontrollert av spesialutdannet verkstedpersonell og leveres med tilstandsrapport, EU- godkjenning og garanti. Alle våre biler leveres garantert fri for heftelser.

FINANSIERING / FORSIKRING:
Vi er behjelpelig med finansiering, leasing og forsikring via våre samarbeidspartnere Santander, DNB, Nordea og Sparebank 1.
Har du annet forsikringsselskap og ønsker overflytting til din nye bil, er vi selvfølgelig behjelpelig med det!

Vi benytter AUTOREG fra Statens Vegvesen og kan derfor omregistrere de fleste bilene selv når som helst på døgnet. Også helg! Som kunde må du medbringe din
bankID (kodebrikke) om du ikke har nettbank på mobil.

Våre fire avdelinger ligger strategisk plassert i forhold til offentlig kommunikasjon. Vi er behjelpelig med henting/bringing lokalt tilknyttet våre avdelinger, samt transport av bil hvor som helst i Norge. Ta kontakt for avtale og pris.

Vi kan gi tilbud på innbytte. Send oss gjerne:
-Registreringsnummer.
-Kilometerstand.
-Utstyrsvariant og evt ekstrautstyr.

IKKE FÅTT SVAR?
Vi opplever at våre e-poster havner i søppelpost/spam mappa. Sjekk denne om du ikke har fått svar fra oss. Legg gjerne ved telefonnr ditt, så ringer vi deg.

Velkommen til oss for ditt neste bilkjøp.

Andrea Olsen Bruktbilselger Namsos 40497723
Gøran Sandmo Leder bruktbil Namsos 97470557

Torbjørn Skogmo Selger Namsos 91163786
Gina Berre Selger Namsos 99110866
Espen Heimsvik Selger Rørvik 48088988
Stephen B. Wiik Selger Brønnøysund 41860695

Geir Ove Flasnes Salgssjef nybil Høylandet 91610829


- - Med forbehold om feil i annonse - -

Spesifikasjoner

Omregistrering
4 305 kr (avgifter)
Pris eks omreg
314 695 kr
Årsavgift
Les mer
1. gang registrert
19.06.2020
Vedlikehold
Servicehistorikk
Farge
Svart
Interiørfarge
Sort delskinn
Hjuldrift
Firehjulsdrift
Effekt
184 Hk
Sylindervolum
2 l
Vekt
1 464 kg
Karosseri
Stasjonsvogn
Antall dører
5
Bilen står i
Norge
Salgsform
Bruktbil til salgs
Avgiftsklasse
Personbil
Reg.nr.
FT66964
Chassis nr. (VIN)
TMBLK9NE0L0160867

Utstyr

  • 12V
  • ABS
  • Adaptive cruisekontroll
  • Adaptive hovedlys
  • Airbag foran
  • Airbag sider
  • Alufelger sommer
  • Alufelger vinter
  • Ambiente belysning
  • Android Auto
  • Antiskrens
  • Antispinn
  • Applecarplay
  • Bagasjerommskjuler
  • Blindsonevarsler
  • Bluetooth
  • Caton lydanlegg
  • DAB+
  • Delskinn interiør
  • Deltebakseter 60/40 med skiluke
  • Digitalt instrumentpanel
  • El innfellbare speil
  • El speil
  • El vinduer
  • Elektrisk bakluke
  • Fjernstyrt sentrallås
  • Handsfree
  • Isofix
  • Keyless
  • Kjørecomputer
  • Klimaanlegg med flere soner
  • Kollisjonsvarsel
  • Lastegitter
  • Led kjørelys
  • Lyktespylere
  • Med forbehold om feil i annonsen
  • Midtarmlene
  • Multifunksjonsratt
  • Navigasjon
  • Parkeringssensor bak
  • Parkeringssensor foran
  • Rails
  • Regnsensor
  • Ryggekamera
  • Setevarme bak
  • Setevarme foran
  • Skoda Connect Appstyring
  • Tilhengerfeste
  • Tonede vinduer
  • Trafikkskiltgjenkjenning
  • Tretthetsvarsel
  • Tåkelys foran
  • USB
  • Webasto med FK og tidsur

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Org.nr 987 739 231, 7820 Spillum

Annonseinformasjon

FINN-kode 321354377
Sist endret 26. jan. 2024 21:04

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.