Etablert i 1958

SOLGT

Renault Megane

E-TECH ELECTRIC Techno l KROK l S+V l

Totalpris 369 000 kr
Modellår
2022
Kilometer
1 153 km
Girkasse
Automat
Drivstoff
Elektrisitet

Denne bilen selges med Nybilgaranti fra første reg.dato (60 mnd / 100 000 km).

Om de forskjellige garantitypene på FINNs hjelpesenter.

Garanti

Denne bilen selges med Nybilgaranti fra første reg.dato (60 mnd / 100 000 km).

Om de forskjellige garantitypene på FINNs hjelpesenter.

Service

Bilens serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på bilen i henhold til fabrikkens retningslinjer.

Beskrivelse

Tøff Renault Megane E-TEch har ankommet vår butikk.

Renault selv sier dette om bilen:
Megane E-Tech electric er utviklet på den nye CMF-EV-plattformen. Det 60 kWh-batteriet er kun 110 mm tykt og den elektriske motoren er på 160 kW. Man kan få 300 km rekkevidde på 30 min lading. Optimalisert vektfordeling, lengre akselavstand og lavt tyngdepunkt gir smidige kjøreegenskaper og mer plass i kupeen. I tillegg kan Megane E-Tech electric utstyres med tilhengerfeste og takstativ/skiboks.



Megane E-Tech electric er smidig som en kompaktsedan og sprek som en sportssedan. Elektromotoren foran på 220 hk, et umiddelbart dreiemoment på 300 Nm og 20-tommers hjul gir helt nye kjøreegenskaper.

Takket være kameraet som er integrert i det innvendige speilet, har du alltid full kontroll over omgivelsene. I tillegg sørger 26 førerassistentsystemer for at du kan føle deg trygg på veien. Og med OpenR-Link med Google kan du bruke favorittappene dine, for eksempel Google-assistenten, Google Maps og mange flere fra Google Play.

Vi oppfatter selv nye Megane E-Tech som ett friskt og positivt inntog i markedet med konkurransedyktig plass, rekkevidde, ustyrsnivå, kjøreegenskaper og naturligvis pris. Bilen har også 5 stjerner i NCAP testen.

Bilen leveres med to sett hjul, mattesett og to ladekabler.

Av utstyr kan vi nevne:
*Keyless
*Adaptiv Cruise
*360 kamera
*Navigasjon
*Blinsonevarsler
*Rattvarme
*Apple Carplay
+++


Velkommen til Høylandet Auto A/S.

Vi er autorisert forhandler av merkene Nissan, Suzuki, Peugeot, BYD og Mitsubishi.
Vi har godkjente verksteder ved alle avdelinger. Her blir bilene våre kontrollert av spesialutdannet verkstedpersonell og leveres med tilstandsrapport, EU- godkjenning og garanti. Alle våre biler leveres garantert fri for heftelser.

FINANSIERING / FORSIKRING:
Vi er behjelpelig med finansiering, leasing og forsikring via våre samarbeidspartnere Santander, DNB, Nordea og Sparebank 1.
Har du annet forsikringsselskap og ønsker overflytting til din nye bil, er vi selvfølgelig behjelpelig med det!

Vi benytter AUTOREG fra Statens Vegvesen og kan derfor omregistrere de fleste bilene selv når som helst på døgnet. Også helg! Som kunde må du medbringe din
bankID (kodebrikke) om du ikke har nettbank på mobil.

Våre fire avdelinger ligger strategisk plassert i forhold til offentlig kommunikasjon. Vi er behjelpelig med henting/bringing lokalt tilknyttet våre avdelinger, samt transport av bil hvor som helst i Norge. Ta kontakt for avtale og pris.

Vi kan gi tilbud på innbytte. Send oss gjerne:
-Registreringsnummer.
-Kilometerstand.
-Utstyrsvariant og evt ekstrautstyr.

IKKE FÅTT SVAR?
Vi opplever at våre e-poster havner i søppelpost/spam mappa. Sjekk denne om du ikke har fått svar fra oss. Legg gjerne ved telefonnr ditt, så ringer vi deg.

Velkommen til oss for ditt neste bilkjøp.

Andrea Olsen Bruktbilselger Namsos 40497723
Gøran Sandmo Leder bruktbil Namsos 97470557

Torbjørn Skogmo Selger Namsos 91163786
Gina Berre Selger Namsos 99110866

Espen Heimsvik Selger Rørvik 48088988
Stephen B. Wiik Selger Brønnøysund 41860695

Geir Ove Flasnes Salgssjef nybil Høylandet 91610829


- - Med forbehold om feil i annonse - -

Spesifikasjoner

Omregistrering
6 868 kr (avgifter)
Pris eks omreg
362 132 kr
Årsavgift
Les mer
1. gang registrert
23.11.2022
Vedlikehold
Servicehistorikk
Farge
Svart
Hjuldrift
Forhjulsdrift
Effekt
218 Hk
Vekt
1 636 kg
Karosseri
Kombi 5-dørs
Antall dører
5
Bilen står i
Norge
Salgsform
Bruktbil til salgs
Avgiftsklasse
Personbil
Reg.nr.
EE73023
Chassis nr. (VIN)
VF1RCB00069797959
Rekkevidde (WLTP)
432 km

Utstyr

  • 360`kamera
  • Adaptiv cruisekontroll
  • Airbag foran
  • Airbag sider
  • Alufelger sommer
  • Alufelger vinter
  • Android Auto
  • Antiskrens
  • Antispinn
  • Applecarplay
  • Appstyring
  • Bagasjerommsskjuler
  • Blindsonevarsler
  • Bluetooth
  • DAB+
  • Delskinn
  • Ekstra kamera med zoom, i innvendig speil
  • El innfellbare speil
  • El speil
  • El vinduer
  • Forvarmer/kjøler
  • Handsfree
  • Isofix
  • Keyless, nøkkelfri adgang og start
  • LED baklys
  • Lasteholdere
  • Led hovedlys
  • Linjeassistent
  • Lyssensor
  • Med forbehold om feil i annsonen
  • Metallic lakk
  • Midtarmlene
  • Multifunksjonsratt i skinn
  • Navigasjonssystem
  • Nødbremsassistent
  • Parksensor bak
  • Parksensor foran
  • QI-Trådløs lader
  • Regnsensor
  • Ryggekamera
  • Stor entertainmentskjerm
  • Stort digitalt instrumentpanel
  • Tilhengerfeste
  • Tonede ruter
  • Tretthetsvarsler
  • USB

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Org.nr 987 739 231, 7820 Spillum

Annonseinformasjon

FINN-kode 319510022
Sist endret 3. des. 2023 19:24

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.