Etablert i 1958

SOLGT

BMW X1

xDrive20D M-Sport 190HK/PANORAMA/NAVIPLUS/HEAD-UP++

Totalpris 329 000 kr
Modellår
2018
Kilometer
73 518 km
Girkasse
Automat
Drivstoff
Diesel

Denne bilen selges med Bruktbilgaranti EG 2500,- (6 mnd / 6 000 km).

Om de forskjellige garantitypene på FINNs hjelpesenter.

Garanti

Denne bilen selges med Bruktbilgaranti EG 2500,- (6 mnd / 6 000 km).

Om de forskjellige garantitypene på FINNs hjelpesenter.

Beskrivelse

BLACK WEEK KAMPANJE HELE UKE 47!
KR 19990,- I RABATT PÅ ANNONSERT PRIS!
(Se vår hjemmeside for flere utvalgte biler)


Særdeles godt utstyrt BMW X1 M-Sport 190HK klar for levering!

Meget flott bil med M-Sport inn og eksteriør, største motor på 190hk og en hengervekt på 2000kg!
Bilen er solgt ny i Norge og leveres med servicehistorikk.

Noe av utstyret som er verdt å nevne:
• Skinninteriør
• Avtagbart tilhengerfeste
• Navigasjon Plus
• Panorama glasstak
• Rattvarme
• Ryggekamera
• Park Distance Control (PDC)
• Active Guard Safety pake
• Head-Up display
• LED hovedlys
• Keyless, nøkkelfri adgang og start
• Shadow Line listpakke

+ + + +



Velkommen til Høylandet Auto A/S.

Vi er autorisert forhandler av merkene Nissan, Suzuki, Peugeot, BYD og Mitsubishi.
Vi har godkjente verksteder ved alle avdelinger. Her blir bilene våre kontrollert av spesialutdannet verkstedpersonell og leveres med tilstandsrapport, EU- godkjenning og garanti. Alle våre biler leveres garantert fri for heftelser.

FINANSIERING / FORSIKRING:
Vi er behjelpelig med finansiering, leasing og forsikring via våre samarbeidspartnere Santander, DNB, Nordea og Sparebank 1.
Har du annet forsikringsselskap og ønsker overflytting til din nye bil, er vi selvfølgelig behjelpelig med det!

Vi benytter AUTOREG fra Statens Vegvesen og kan derfor omregistrere de fleste bilene selv når som helst på døgnet. Også helg! Som kunde må du medbringe din
bankID (kodebrikke) om du ikke har nettbank på mobil.

Våre fire avdelinger ligger strategisk plassert i forhold til offentlig kommunikasjon. Vi er behjelpelig med henting/bringing lokalt tilknyttet våre avdelinger, samt transport av bil hvor som helst i Norge. Ta kontakt for avtale og pris.

Vi kan gi tilbud på innbytte. Send oss gjerne:
-Registreringsnummer.
-Kilometerstand.
-Utstyrsvariant og evt ekstrautstyr.

IKKE FÅTT SVAR?
Vi opplever at våre e-poster havner i søppelpost/spam mappa. Sjekk denne om du ikke har fått svar fra oss. Legg gjerne ved telefonnr ditt, så ringer vi deg.

Velkommen til oss for ditt neste bilkjøp.

Andrea Olsen Bruktbilselger Namsos 40497723
Gøran Sandmo Leder bruktbil Namsos 97470557

Torbjørn Skogmo Selger Namsos 91163786
Gina Berre Selger Namsos 99110866
Espen Heimsvik Selger Rørvik 48088988
Stephen B. Wiik Selger Brønnøysund 41860695

Geir Ove Flasnes Salgssjef nybil Høylandet 91610829


- - Med forbehold om feil i annonse - -

Spesifikasjoner

Omregistrering
4 147 kr (avgifter)
Pris eks omreg
324 853 kr
Årsavgift
Les mer
1. gang registrert
15.03.2018
Vedlikehold
Servicehistorikk
Farge
Hvit
Interiørfarge
Sort skinn
Hjuldrift
Firehjulsdrift
Effekt
190 Hk
Vekt
1 615 kg
Antall seter
5
Karosseri
SUV/Offroad
Antall dører
5
Str. lasterom
515 l
Bilen står i
Norge
Salgsform
Bruktbil til salgs
Avgiftsklasse
Personbil
Reg.nr.
BT79021
Chassis nr. (VIN)
WBAJJ1107JEF63489
Maksimal tilhengervekt
2 000 kg

Utstyr

  • 12V
  • ABS
  • Alufelger sommer
  • Alufelger vinter
  • Antiskrens
  • Antispinn
  • Automatgir
  • Bagasjerommskjuler
  • Bluetooth
  • DAB+
  • El speil
  • El vinduer
  • Elektrisk bakluke
  • Elektrisk parkbrems
  • Firehjulstrekk
  • Fjernstyrt sentrallås
  • Handsfree
  • Head-up display
  • Innvendig led belysning
  • Isofix
  • Keyless, nøkkelfri adgang og start
  • Kjørecomputer
  • Klimaanlegg med flere soner
  • LED
  • Lastenett
  • Lyssensor
  • M-Sport eksteriør
  • M-Sport interiør
  • Med forbehold om feil i annonsen
  • Midtarmlene
  • Multifunksjonsratt i skinn
  • Navigasjonssystem
  • Panorama glasstak
  • Parkeringssensor bak
  • Parkeringssensor foran
  • Perlemor lakk
  • Rails
  • Rattvarme
  • Regnsensor
  • Ryggekamera
  • Setepakke
  • Setevarme
  • ShadowLine
  • Skinninteriør
  • Sort taktrekk
  • Startsperre
  • Tilhengerfeste
  • Tonede ruter
  • Tåkelys foran
  • USB

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Org.nr 987 739 231, 7900 Rørvik

Annonseinformasjon

FINN-kode 316355430
Sist endret 21. nov. 2023 12:44

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.