Etablert i 1958

Inaktiv

Nissan Leaf

40KWH Tekna l 360 kamera l skinn l ACC l

Totalpris 189 000 kr
Modellår
2019
Kilometer
60 433 km
Girkasse
Automat
Drivstoff
Elektrisitet

Denne bilen selges med Nybilgaranti fra første reg.dato (60 mnd / 100 000 km).

Om de forskjellige garantitypene på FINNs hjelpesenter.

Garanti

Denne bilen selges med Nybilgaranti fra første reg.dato (60 mnd / 100 000 km).

Om de forskjellige garantitypene på FINNs hjelpesenter.

Beskrivelse

Norsk solgt bil med resterende nybilgaranti, 5år/100000km fra første regdato.

Tekna er topputgaven og har masse utstyr:
• BOSE stereoanlegg
• Keyless, nøkkelfri adgang og start
• Klimaanlegg med flere soner
• Setevarme foran og bak
• Forvarmer/kjøler via tidsur
• Adaptiv cruisekontroll
• Nødbremsassitestent
• Filskiftevarsler
• Linjeassistent
• Trafikkskiltgjenkjenning
• e-Pedal
• Parksensor foran og bak
• Full LED hovedlys
+ + + +



Velkommen til Høylandet Auto A/S.

Vi er autorisert forhandler av merkene Nissan, Suzuki, Mitsubishi og BYD.
Vi har godkjente verksteder ved alle avdelinger. Her blir bilene våre kontrollert av spesialutdannet verkstedpersonell og leveres med tilstandsrapport, EU- godkjenning og garanti. Alle våre biler leveres garantert fri for heftelser.

FINANSIERING / FORSIKRING:
Vi er behjelpelig med finansiering, leasing og forsikring via våre samarbeidspartnere Santander, DNB, Nordea og Sparebank 1.
Har du annet forsikringsselskap og ønsker overflytting til din nye bil, er vi selvfølgelig behjelpelig med det!

Vi benytter AUTOREG fra Statens Vegvesen og kan derfor omregistrere de fleste bilene selv når som helst på døgnet. Også helg! Som kunde må du medbringe din
bankID (kodebrikke) om du ikke har nettbank på mobil.

Våre fire avdelinger ligger strategisk plassert i forhold til offentlig kommunikasjon. Vi er behjelpelig med henting/bringing lokalt tilknyttet våre avdelinger, samt transport av bil hvor som helst i Norge. Ta kontakt for avtale og pris.

Vi kan gi tilbud på innbytte. Send oss gjerne:
-Registreringsnummer.
-Kilometerstand.
-Utstyrsvariant og evt ekstrautstyr.

IKKE FÅTT SVAR?
Vi opplever at våre e-poster havner i søppelpost/spam mappa. Sjekk denne om du ikke har fått svar fra oss. Legg gjerne ved telefonnr ditt, så ringer vi deg.

Velkommen til oss for ditt neste bilkjøp.

Andrea Olsen Bruktbilselger Namsos 40497723
Gøran Sandmo Leder bruktbil Namsos 97470557

Torbjørn Skogmo Selger Namsos 91163786
Gina Berre Selger Namsos 99110866
Espen Heimsvik Selger Rørvik 48088988
Stephen B. Wiik Selger Brønnøysund 41860695

Geir Ove Flasnes Salgssjef nybil Høylandet 91610829


- - Med forbehold om feil i annonse - -

Spesifikasjoner

Omregistrering
4 305 kr (avgifter)
Pris eks omreg
184 695 kr
Årsavgift
Les mer
1. gang registrert
16.05.2019
Vedlikehold
Servicehistorikk
Farge
Hvit
Hjuldrift
Forhjulsdrift
Effekt
150 Hk
Vekt
1 505 kg
Karosseri
Kombi 5-dørs
Antall dører
5
Antall eiere
2
Bilen står i
Norge
Salgsform
Bruktbil til salgs
Avgiftsklasse
Personbil
Reg.nr.
EV53361
Chassis nr. (VIN)
SJNFAAZE1U0052245
Batterikapasitet
40 kWh

Utstyr

  • 360 kamera
  • ABS bremser
  • Adaptive Cruisecontrol
  • Android Auto?
  • Antiskrens
  • Apple Carplay?
  • Automatisk fjernlys
  • Beltevarsler
  • Bi-LED lys
  • Blindsonevarsling
  • DAB+ radio
  • ECO-Modus bryter
  • Fjernlysassistent
  • Keyless (Nøkkelløs åpning av dør)
  • KeylessGO (Nøkkelløs start av bil)
  • Kjørecomputer med sanntid/gjennomsnitts energiforbruk og rekkeviddekalkulator
  • Koppholdere
  • Lakkerte støtfangere
  • Lakkerte utvendige speil
  • Lane Assist
  • Leveres m Vinter og Sommerhjul
  • Mobil app styrt kupévarmer
  • Multifunksjonsratt
  • Navigasjon
  • Oppvarmede seter
  • Oppvarmede seter bak
  • Oppvarmet Ratt
  • Parkeringssensor bak
  • Parkeringssensor foran
  • Ryggesensor
  • Skinnratt
  • Skinnseter
  • Takrails
  • Tonede ruter
  • Trafikkskiltgjenkjenning
  • Varmepumpe

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Org.nr 987 739 231, 7820 Spillum

Annonseinformasjon

FINN-kode 314522822
Sist endret 27. jan. 2024 19:57

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.