Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Biler/Audi/A1
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Audi A1

Bildegalleri

(1/72)
Oslo
SOLGT

Audi A1

A1 2.0 TFSI Quattro 256Hk Limited Edition1 of 333

Modellår

2013

Kilometerstand

33 500 km

Girkasse

Manuell

Drivstoff

Bensin

Totalpris

439 000 kr

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Selgerens infokort

Bengtson Automarin AS logo

Bengtson Automarin AS

Se org.nr. på brreg.no,

5+ år på FINN

,Østre Aker vei 210, 0975 Oslo,Se butikkside på FINN,Se forhandlerens 47 annonser

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på PD55375
Få tilbud på lån for denne bilen

Beskrivelse

A1 Quattro Limited Edition 1 av 333. Akkurat tatt EU-kontroll, ny service til kr. 17.000 og står klar med vinterdekk.

Særdeles velholdt og utrolig morsom bil.

Utstyr som:
(komlett utstyrsliste kan sendes på mail.)

- Quattro
- 256Hk
- BOSE
- Skinn
- Sportsseter
- Multifunksjonsratt
- Telefon
- DAB
- Navigasjon
- Cruisekontroll
- Røde sømmer i seter og ratt
- Quattro-lys i bakken ved inn/utstigning
- Original pysj med 1of 333
- Xenon
++++

Spesifikasjoner

Omregistrering
3 847 kr (avgifter)
Pris eksl. omreg.
435 153 kr
Årsavgift
Les mer
Merke
Audi
Modell
A1
Modellår
2013
Karosseri
Kombi 3-dørs
Drivstoff
Bensin
Effekt
256 hk
Slagvolum
2 L
Kilometerstand
33 500 km
Girkasse
Manuell
Girkassebetegnelse
6-Trinns manuell
Hjuldrift
Firehjulsdrift
Hjuldriftnavn
Quattro
Seter
4
Dører
3
Farge
Hvit
Bilen står i
Norge
Avgiftsklasse
Personbil
Registreringsnummer
PD55375
Eiere
2
Garanti
Autoconcept GULL+
Garantiens varighet
12 måneder
Salgsform
Bruktbil til salgs

Utstyr

  • ABS-bremser
  • Air Condition
  • Alarm
  • Antiskrens
  • Antispinn
  • AUX-inngang
  • El.vinduer
  • Elektriske speil
  • Farget glass
  • Firehjulstrekk
  • Hengerfeste, fast krok
  • Klimaanlegg
  • Lettmetallfelger
  • Lyssensor
  • Oppvarmede seter, foran
  • Parkeringsensor bak
  • Regnsensor
  • Sentrallås
  • Servostyring
  • Sommerdekk på felg
  • Sportsseter
  • Stereoanlegg
  • Xenonlys

Denne bilen selges med Autoconcept GULL+ (12 md.).

Om de forskjellige garantitypene på FINNs hjelpesenter

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Sted

Stålfjæra 7, 0975 Oslo
Kart
Bengtson Automarin AS logo

Bengtson Automarin AS

Bengtson Automarin AS er en familieeid bilforretning drevet siden 1995, med lang erfaring innen kjøp og salg av premium- og sportsbiler. I dag er vi spesielt kjent for vår sterke posisjon innen Porsche – et merke vi har en genuin lidenskap for. Siden 2020 har vi i snitt solgt rundt 100 Porsche hvert eneste år, noe som gir oss en unik erfaring i markedet og en dyp forståelse for modellene, spesifikasjonene og hva entusiastkunder ser etter. Porsche er derfor en naturlig kjerne i vår virksomhet, men vi har også jevnlig biler fra andre premiumsegmenter som Mercedes-AMG, BMW M, Audi RS og enkelte Lamborghini og Ferrari. Vi holder til sentralt i Oslo i moderne lokaler på totalt 750 kvm fordelt over to etasjer, hvor bilene presenteres i en ryddig og eksklusiv showroom-setting. En stor del av vår virksomhet er kommisjonssalg av biler for kunder. Vi håndterer hele prosessen fra start til slutt – profesjonell klargjøring og fotografering, annonsering, håndtering av interessenter, visning, kontrakt og oppgjør. Målet er å gjøre salgsprosessen trygg, effektiv og mest mulig problemfri for bileieren, samtidig som bilen presenteres optimalt i markedet. Vi kjøper også biler til vårt eget varelager om du ønsker raskt oppgjør. Hos oss foregår hele handelen digitalt. Kontrakter signeres elektronisk, salgsmelding og registrering gjennomføres digitalt, og vi kan også ordne finansiering og forsikring som en del av prosessen. Dette gjør at både kjøper og selger får en rask, enkel og sømløs handel. Vi kan også tilby transport av bil i lukket tilhenger etter avtale, enten i forbindelse med kjøp eller salg. Hvorfor velge Bengtson Automarin? • Familieeid bilforretning siden 1995 • I snitt ca. 100 Porsche solgt årlig siden 2020 • 750 kvm showroom sentralt i Oslo • Stor erfaring med Porsche og premiumbiler • Kommisjonssalg – vi håndterer hele salgsprosessen • Innbytte og finansiering tilbys • Digital kjøps- og salgsprosess • Transport av bil i lukket tilhenger etter avtale Vi er alltid på utkikk etter flere riktige biler til salgs – ta gjerne kontakt dersom du vurderer å selge bilen din gjennom oss.
Se butikkside på FINN

Adresse

,Østre Aker vei 210, 0975 Oslo

Åpningstider

Åpen til 17:00 i dag
,
Vis åpningstider
,
  • Mandag
    10:00 - 17:00
  • Tirsdag
    10:00 - 17:00
  • Onsdag
    10:00 - 17:00
  • Torsdag
    10:00 - 19:00
  • Fredag
    10:00 - 16:00
  • Lørdag
    Stengt
  • Søndag
    Stengt

Lenker

  • ,Se forhandlerens 47 annonser
  • ,Besøk nettsiden,
Org.nr.: 929481291·Se på brreg.no,

Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.

Annonseinformasjon

FINN-kode

170380467

Sist oppdatert

27. desember 2020, 11:43

Referanse

XA1X

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Audi
Audi A1-Serie
Audi A1-Serie A1