Gå til annonsen

Du er her

Båt/Båter til salgs/Andre
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Andre

Bildegalleri

(1/15)
Inaktiv

Phantom 22 - Bud!!!

Phantom 22

Modellår

1994

Lengde

22 fot

Type motor

Innenbords

Seter

4

Pris

280 000 kr

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Nyttige lenker

Sjekk småbåtregisteret

Beskrivelse

Hondurasmahogny på eikespant. Bygget i 1994 på Saxemare verft i Sverige. Originale byggeskisser følger med.

Så langt jeg har kunnet finne ut av, er det kun bygget et eksemplar av denne båttypen.

Jeg kjøpte båten fra en båtforretning i Agder, høsten 2008. I mellomtiden har mye gleder av båten, og gjort en del forbedringer.

Den som skal overta denne båten, må vite å sette pris på, og love å ta godt vare på Melange.

I tillegg er det en fordel/nødvendig at du er litt smågal av natur, og har sansen for båter med sjel. Her er det lukt lyd og linjer som er helt fantastiske.

Alt utført arbeid er godt dokumentert med bilder.

Selges for prisantydning eller høyeste bud over. Eller kanskje til og med under prisantydning til den som overbeviser at den blir godt tatt vare på.

Det kan også være aktuelt med innbytte i dyrere/billigere båt.

Er på utkikk etter båt med fast aksling 24 - 30 fot, typisk Agder, Carat, Joda, Nidelv, Nor Sea, Ramin, Sollux, og liknende.

Mellomlegg inntil 300.000,-

Spesifikasjoner

Tilstand
Brukt
Merke
Andre
Modell
Phantom 22
Modellår
1994
Type
Trebåt/Snekke
Drivstoff
Annet
Motor inkludert
Ja
Motorstørrelse
280.0 hk
Motorfabrikant
Chevy 302 V8
Type motor
Innenbords
Topphastighet
38 knop
Byggemateriale
Tre
Lengde i fot
22 fot
Sitteplasser
4
Båtens beliggenhet
Norge

Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson

Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Uavhengig tvisteløsning

Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.

Les mer om Mekle her

Sted

4631 Kristiansand SLogg innLogg inn for å se hele adressen

Kart

Annonseinformasjon

FINN-kode

77504803

Sist oppdatert

9. september 2023, 18:18

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Andre
Trebåt/Snekke