







Pioner Multi II
Pioner Multi II Selges rimelig
Eff.rente 11,00 %. 120 000 o/5 år. Kostnad: 34 341 kr. Totalt 154 341 kr.
- Båten står i
- Norge
- Tilstand
- Brukt
- Type
- Skjærgårdsjeep/Landstedsbåt
- Merke
- Pioner
- Modell
- Multi II
- Årsmodell
- 2009
- Lengde i fot
- 17 fot
- Motor Inkl.
- Ja
- Motorfabrikant
- Suzuki DF 70
- Motortype
- Utenbords
- Motorstr.
- 70 hk
- Drivstoff
- Bensin
- Materiale
- Plast
- Farge
- Grå
- Sitteplasser
- 8
Beskrivelse
En perfekt landsteds båt, solid og veldig anvendelig. Multi II er laget i en hardere og mer kraftig plast og tåler mere røff behandling en den nye utgaven som heter Multi III og som selges i dag. De kan ikke sammenlignes når det kommer til plast kvalitet og sammenføyninger.
Ekstremt stødig og perfekt for teine fiske, transport av utstyr, eller på badeturer. En veldig anvendelig båt som ligger stødig i vannet.
Båten har ikke blitt brukt siste året og ligger i havn. Nye instrumenter og hydraulisk styring montert for 3 år siden. Kartplotter /ekkolodd virker men strøm må fikses.
Prisen er for båten:
Motor følger med, den går og fungerer. Men den lekker saltvann inn i oljen når den ligger med girhus i vannet. Vi har kjørt den i mange år slik fordi det er ingen lekkasje når motor er oppe av vannet, og mengde med vann som siver inn er svært lav. Kjøres den en sesong så blir oljen grå når høsten kommer. Men den har fungert helt fint for oss til vårt bruk. Motor er en DF70 2001 modell. Den følger kun med på kjøpet.
Utstyr
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Kjøpekontrakt
- Ferdig utfylt kontrakt
- 1 måned båtforsikring til kr 0,-
- Digital signering
Glosvikvegen 132, 5960 Dalsøyra
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.