Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Boston Whaler 20 Outrage
1996 Boston Whaler 20 Outrage, 2013 Mercury 150 EFI
1996
20 fot
Utenbords
8
Pris
270 000 kr
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Forsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
For kunde har vi for salg en 1996 modell 20 Outrage.
Båten ble oppgradert i 2013 med bla ny motor, puter, plotter og stereo.
Båten ligger i Bestumkilen på sjøen i Oslo, visning etter avtale.
Båten er i en god brukstand, ikke MINT, men normalt god stand.
meget god sjøbåt, og en skikkelig klassiker!
En av svært få 20 Outrage med T Top i Norge. Perfekt for transport eller fiske.
Kontakt:
Sverre@kragstad.no
901 55 100
Om Boston Whaler:
Få båtmerker kan vise til en historie som Boston Whaler®, og selskapet har siden starten i 1958 vært i forkant av utvikling og produksjon av høykvalitetsbåter med stor fokus på sikkerhet og brukervennlighet.
Deres patenterte Unibond®; konstruksjonsprosess benytter skum i sandwichskroget for å gi overlegen styrke og oppdrift, og selskapet var også først til å bygge det vi i dag kjenner som skjærgårdsjeepen.
Boston Whaler skiller seg ut i dagens marked med unik kvalitet, og egenskaper som:
Alle båtene er usynkbare, grunnet Unibond skroget.Alt rustfritt er 316 stål, dvs virkelig rustfritt.Alle kabler og koblinger har en spesiell kobber/nikkel blanding, som i praksis betyr at det ikke korroderer.
En Boston Whaler varer i generasjoner, og etterspørsel i markedet etter brukte båter er betydelig høyere en tilbudet.
Boston Whaler bygger ingen båter for lager. Alle båter i produksjonen er spesifisert og solgt.
Selv med en produksjon på flere tusen båter, er leveringstiden ca 18 måneder, og kan være enda lenger på de større modellene.
Selv om vi har de fleste modeller opp til 27 fot i bestiling, så ta kontakt nå får å få bygget din unike båt.
Om oss:
Kragstad AS er eksklusive importør av Boston Whaler, Beneteau, Monte Carlo, Saxdor og Chris-Craft i Norge.
Vi megler også et betydelig antall båter for kunder hver år.
Showroom Oksenøya Marina:
Vi ønsker deg velkommen til vårt showroom på Oksenøya Marina.
Her finner du utvalg av båter fra Boston Whaler, Saxdor, Chris-Craft Delta og Beneteau.
Åpningstider er 09.30 til 17 hverdager.
De fleste lørdager fra 11-15, ring gjerne på forhånd!
Velkommen!
-Båten selges for kunde AS IS, og Kragstad AS er kun megler. Kragstad As er ikke part i en kjøpekontrakt, eller solidarisk ansvalig ved evt feil eller mangler. Vi anbefaler potensielle kjøpere til å sjekke alt utstyr, og evt medbringe fagkyndige om usikker på tilstand. Kragstad AS tar forbehold om feil i annonsen.
Spesifikasjoner
- Merke
- Boston Whaler
- Modell
- 20 Outrage
- Modellår
- 1996
- Type
- Skjærgårdsjeep/Landstedsbåt
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 150 hk
- Motorfabrikant
- Mercury 150 EFI
- Type motor
- Utenbords
- Topphastighet
- 37 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Lengde i fot
- 20 fot
- Lengde i cm
- 610 cm
- Bredde
- 243 cm
- Sitteplasser
- 8
- Båtens beliggenhet
- Norge
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.
Annonseinformasjon
FINN-kode
303645416
Sist oppdatert
13. juni 2023, 14:44
Referanse
96 20 OR Adams
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.