Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Laguna 1180FB
Velholdt Laguna 1180FB med 3 lugarer
2007
39 fot
Innenbords
12
Pris
1 150 000 kr
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innGratis kjøpekontrakt
- Ferdig utfylt kontrakt
- Digital signering med BankID
- 1 måned gratis båtforsikring
Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Den perfekte familiebåten med tre flotte separate kabiner og tidløst design.
Denne båten har nylig fått nytrukket salong og puter, nye instrumenter på begge styreposisjoner, samt en nyere motor. Med to Sleipner hekkthrustere og en stor baugthruster er båten ekstremt manøvrerbar, selv i sterk vind.
En ny 5 kW diesel vannvarmer varmer opp vannet på bare 25 minutter, så du kan nyte varme dusjer både inne og ute på plattformen, selv når du ligger i uthavn. I tillegg sørger en 5 kW dieselvarmer for at ingen fryser etter en lang dag med bading. Det store 160 W solcellepanelet gir mulighet for å ligge i uthavn hele sommeren uten bekymringer. Med Victron regulator og shunt har du full kontroll på strømforbruket via en app på telefonen.
Den softwarestyrte Sterling Pro Split lade-separatoren sørger for at alle batteriene blir topp ladet etter tur og orden. Separatoren hindrer også spenningsfall mellom batteriene ved bruk av hekk- og baugthrustere, noe som gjør båten svært lett å manøvrere selv i krevende vær og i trange havner.
Med Sleipners 8-kanals fjernkontroll oppnår du total bevegelsesfrihet. Du kan styre baug- og hekkthrustere fra hvor som helst i båten, eller fra bryggen under fortøyning.
Båten har også helt nytt, stort elektrisk toalett, LED-lys i hele båten, og to smart-TV-er som sørger for underholdning for både store og små.
Det er rikelig med lagringsplass og et meget godt utnyttet "teknisk rom" med god tilgang til alt av teknisk utstyr. Motoren ble tatt ut i våres, og styrepinnen i toppen av transom ble byttet, så alt ligger til rette for bekymringsfrie dager på sjøen.
Båten er ikke belånt og selges uten heftelser. Den ble støpt i 2004, men ferdigstilt og sjøsatt først i 2007.
Ring for mer info og en hyggelig båtprat :)
Båten vil være tilgjengelig for besiktelse i slutten av uke 23.
Spesifikasjoner
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Laguna
- Modell
- 1180FB
- Modellår
- 2007
- Type
- Cabincruiser
- Drivstoff
- Diesel
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 320.0 hk
- Motorfabrikant
- Mercruiser 4,2 D-Tronic
- Type motor
- Innenbords
- Topphastighet
- 23 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Vekt
- 6 000 kg
- Lengde i fot
- 39 fot
- Dybde
- 100 cm
- Bredde
- 352 cm
- Sitteplasser
- 12
- Soveplasser
- 6
- Farge
- Hvit
- Båtens beliggenhet
- Norge
- Registreringsnummer
- ACM816
Utstyr
Engbo Baugpropell
Sleipner Komplett 8 kanals fjernkontrollsett for dobbel vinsj og dobbel thruster.
Mikuni Diesel varmer 5kw
Ny Autotherm 5kw diesel vannvarmer
160w solcelle panel med Victron kontroller og shunt
Sterling pro splitter ladestrømfordeler
Varmtvannstank 30L
Defroster 8kw
Engbo Ankervinsj med 15 kilo syrefast anker
2 stk smart tv
Gass koketopp m/3 bluss og gass stekeovn
Simrad Gps
Stort kjøleskap
Silver Cloud formsydd overmadrass m/memory foam fra Dun of Norway i hovedkabin
Nyere 120x200 madrasser og overmadrasser i de 2 andre kabinene med høy komfort
Formsydde trekk foran alle portlights
Dusj inne og ute
Nytt stort elektrisk toalett, elektrisk pumpe for tømming av septik.
LED i alle lamper
Helt nye instrumenter på begge styreposisjoner
Stor batterilader
Dieseltanker 2X310 liter
Vanntank 250 liter
Septiktank 125 liter
Kipor sinemaster 3.5kw aggregat medfølger
+++
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.