



























HR 555BR m/Suzuki DF140BTL - 2023
- Båten står i
- Norge
- Tilstand
- Ny
- Type
- Bowrider
- Merke
- HR
- Modell
- 555BR
- Årsmodell
- 2023
- Lengde i fot
- 18 fot
- Bredde
- 217 cm
- Motor Inkl.
- Ja
- Motorfabrikant
- Suzuki
- Motortype
- Utenbords
- Motorstr.
- 140 hk
- Maks fart
- 40 knop
- Drivstoff
- Bensin
- Vekt
- 700 kg
- Materiale
- Glassfiber
- Farge
- Hvit
- Sitteplasser
- 6
Beskrivelse
HR 555 BR
Velkommen om bord i HR sin nyeste bowrider!
Båten er på litt over 18 fot med overaskende god plass og gode løsninger. I akter finner vi en stor og bred vannskibøyle som tåler det meste av påkjenninger, samt badestige som ligger flush med dørken. Stuverompå både styrbord og babord side i akter. Videre har vi et eget entre parti på styrbord side, slik at du slipper å tråkke på putene ved ombordstigning. Her ligger det også softfloor langs alle gang partier, mykt og behagelig å gå på.
I hoveddelen fanger blikket raskt de nye og forbedrede stolene fra HR. Med aktiv demping er dette en svært påkostet detalj fra HR boats. Aktersofa har plass til 3 personer og stol rygg kan vendes slik at en kan nyte solnedgang eller holde øye med vannsport aktiviteten. Mellom aktersofa og kapteinstoler er det også muligheter for å slå opp et bord, for å nyte et lite måltid eller noe godt i glasset.
Under aktersofa er det rikelig med lagringsplass og om dette ikke skulle være nok, er det et stort stuverom i både styrbord og babord konsoll som strekker seg hele veien frem til baugen.
I baugen kan de fleste ligge komfortabelt og strekke ut bena uten problemer. Softfloor strekker seg hele veien frem til baugspissen. Her ligger det også et lite stuverom for tauverk.
HR 555 BR kommer standard med akterkapell fra HR, dette stuves i eget rom og ligger skjult når det ikke er i bruk.
Vi anbefaler et motor valg mellom 100-115HK. Dette gir tilstrekkelig toppfart og god driftsøkonomi. Båt støtter motor opptil 150HK.
Kan også leveres med følgende motor alternativer:
HR 555 BR m/Suzuki DF80ATL - kr 378 900,-
HR 555 BR m/Suzuki DF100BTL - kr 389 900,-
HR 555 BR m/Suzuki DF115BTL - kr 403 900,-
HR 555 BR m/Suzuki DF150ATL - kr 434 410,-
Standard utstyr:
- Fullt putesett
- Garmin 72CV med svinger
- Innfelt kontrollboks
- 150L fast tank
- Lanterner
- Badestige
- Brannslokker
- Hydraulisk styring
- Elektrisk lensepumpe
- Vannskibøyle
- Bord
- Selvlensende
- Akterkapell
- Softfloor
Ekstrautstyr:
- Priming/Bunnstoff
- Havnepressening
- Solseng i baug
- Oppgradering av kartplotter/svinger
- Fortøyningspakker
- Crewsaver vest
- Båthenger
- Sjøsetting
Finansiering:
Nedbetaling over 5 år – 5 212kr/mnd
Nedbetaling over 7 år – 3 986kr/mnd
Nedbetaling over 10 år – 3 079kr/mnd
Priser over forutsetter en egenkapital på 35% og er basert på dagens rente fra finansieringspartner. Dette er kun et estimat, ta kontakt for nøyaktig pris.
Innbytte:
Ved innbytte er det viktig at følgende informasjon er med:
- Type båt og motor, samt årgang
- Ekstrautstyr som er verdt å nevne
- Bilder
- Ev. skader eller mangler
- Hva du ser for deg i innbytte pris
Keys Marineservice
Keys Marineservice er forhandler av Suzuki Marine, samt båtmerkene HR og Suzumar. Ta kontakt med oss for kjøp av ny båt/motor, reparasjon, service, vinterkonservering eller lagring av båt/motor.
Salg:
- Håvard Larsen
- 466 79 136
Verksted:
- Tom Keys
- 924 13 827
Husk!
Ved forespørsel igjennom finn.no vil du få svar på e-post.
Åpningstider:
Mandag – Fredag 09:00-17:00
*Lørdag: 10:00-14:00 og etter avtale
Søndag: Etter avtale
Får du ikke tak i oss, send oss en sms/mail om hva det gjelder så svarer vi så fort vi kan.
*I perioden 1.Desember-1.Mars holder vi stengt på Lørdager.
Tas forbehold mot feil i annonse.
Utstyr
Fullt putesettAkterkapell
Softfloor
Lanterner
Hydraulisk styring
150L fast tank
Vannskibøyle
Stereoanlegg
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.