Gå til annonsen

Du er her

Båt/Båter til salgs/Sting
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Sting

Bildegalleri

(1/6)
Kragerø
Inaktiv

Sting 530 S m/80 Mercury 2023 mod

Modellår

2023

Lengde

18 fot

Type motor

Utenbords

Seter

6

Pris

361 000 kr

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Selgerens infokort

Gromstad Bil & Båt AS avd. Båt logo

Gromstad Bil & Båt AS avd. Båt

Se org.nr. på brreg.no,

5+ år på FINN

,Kragerøveien 24, 3770 Kragerø,Se butikkside med 39 annonser,Se forhandlerens 26 annonser i denne kategorien
Medlem av Norboat logo

Medlem av Norboat

Se dine fordeler

Nyttige lenker

Sjekk småbåtregisteretFå en måned gratis båtforsikring fra If

Beskrivelse

530S er en praktisk og solid skjærgårdsjeep, god egnet til turer lokalt i skjærgården, og med god plass til passasjerer og bagasje. Båten kjennetegnes av de praktiske løsningene til Sting, og gir deg bekymringsløse dager på sjøen. Skroget kjennetegnes av at det tar sjøen lett samtidig som det holder deg tørt for sjøsprøyt. Gode, funksjonelle stuerom både i baugen, under cockpit, i sittebenken for fører og passasjer, og ikke minst i akterbenken betyr at du enkelt kan pakke og dra ut på holmetur da sommerdagene viser seg fra sin beste side. Samtidig gir plassen i Sting 530S deg sammen med rekkevidden en fantastisk hyttebåt.

Cockpit og baug
Baugen i 530 S har et bredt innsteg, med en smart baugluke som er komfortabel å trå på. Baugluken skjuler et oppbevaringsrom for tauverk. To trappetrinn tar deg ned til dørken, som er bred og har god plass. Sittebenkene i baugen har komfortable puter som du fester enkelt fast i selve benken. Bestiller du din 530 S med solseng følger det med en innleggspute som plasseres mellom benkene. Legg båten på svai, og det er klart for å nyte sommerdagene i solsengen. Høye rekker følger skrogsiden i hele baugseksjonen og øker den følte høyden av fribordet. Konsollen er plassert noe mot styrbord, og har god plass til passasje på babord side, samt at du kan passere på et forhøyet nivå på styrbord side. Foran konsollen finner du plass til 4 fendere, og du får et ryddig og praktisk sted å ha disse når de ikke er i bruk. Konsollen kan vippes opp mot kjøreretningen, og dermed får du tilgang til et større stuerom for å få bagasje eller handleposer vekk fra dørken. Denne har også et stort, åpent stuerom hvor du kan legge løse gjenstander som skal være enkelt tilgjengelig. 530 S kan utstyres med kartplotter og du finner motorinstrumentering og gass/gir plassert for en behagelig føreropplevelse.

Akterdekket
Akterbenken er laget for å gi god ryggstøtte men også for å gi enkel passasje til plassen helt akterut. Putene på sidene er avtagbare og gjør at du kan passere enkelt. Båten er utstyrt med badestige som enkelt felles ut enten fra båten eller fra vannet.

Om oss
Gromstad Bil & Båt er autorisert merkeforhandler av nye Nordkapp, Zodiac og Sting, og er i dag en av Telemarks største båtforhandlere. Vi er stolte av vår historie og båt har vært et satsningsområde for oss siden 1958.

I tillegg til salg av nye og brukte båter, er vi en komplett båtleverandør sammen med vårt søsterselskap Gromstad Båtservice. Vi har egen båtbrygge, båtverksted, båtopplag og det man trenger for å ta hånd om det komplette båthold for våre båt og motoragenturer.

Alle våre båter leveres med garanti, grundig kvalitets- og sikkerhetssjekk og er garantert fri for heftelser.

Vi tilbyr gunstig finansiering og vi har gode avtaler på forsikring.
Vi tar gjerne din båt i innbytte.
Vi henter deg gjerne på tog eller buss i Kragerø for å gjøre båthandelen til en enkel affære for deg. Vi er også behjelpelige med spørsmål rundt frakt av båter.
Kontakt oss i dag for en hyggelig båtprat!
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Spesifikasjoner

Merke
Sting
Modellår
2023
Type
Skjærgårdsjeep/Landstedsbåt
Drivstoff
Bensin
Motor inkludert
Ja
Motorstørrelse
80 hk
Motorfabrikant
Mercury
Type motor
Utenbords
Topphastighet
1 knop
Byggemateriale
Glassfiber
Vekt
800 kg
Lengde i fot
18 fot
Lengde i cm
542 cm
Bredde
215 cm
Sitteplasser
6
Farge
Hvit
Båtens beliggenhet
Norge

Utstyr

Standardutstyr:

12V strømuttak

Badestige

Bunnstoff

Fortøyningspakke

Konsoll med vindskjerm og metallramme

Lanterner

Putesett

Selvlensing

Setetrekk

Vannskimast


Komfortpakke
30 600 kr
Du sparer 4 400 kr
Flaggstang m/ flaggGarmin kartplotter Echomap UHD 72CVGarmin innvendig svingerHydraulisk styringSolseng/Solpute

Selges av et medlem av Norboat. Når du kjøper et produkt eller en tjeneste fra et Norboat-medlem, vet du at de er tilknyttet en handelsorganisasjon som arbeider for å skape best mulig rammeverk for båtbransjen og båtferdsel basert på trygt båteierskap.

Lær mer om fordelene ved å kjøpe fra et Norboat-medlem

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Sted

Frydensborgbakken 6, 3770 Kragerø
Kart
Gromstad Bil & Båt AS avd. Båt logo

Gromstad Bil & Båt AS avd. Båt

Se butikkside med 39 annonser

Adresse

,Kragerøveien 24, 3770 Kragerø

Lenker

  • ,Se forhandlerens 26 annonser i denne kategorien
  • ,Besøk nettsiden,
Org.nr.: 983335470·Se på brreg.no,

Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.

Annonseinformasjon

FINN-kode

294707367

Sist oppdatert

16. august 2023, 10:57

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Sting
Skjærgårdsjeep/Landstedsbåt