Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
KUPP!! SOLID 27 FOT LISTER SJARK TIL SALGS I STAVANGER
1985
27 fot
Innenbords
4
Pris
119 000 kr
Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.
Forsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Båten som er pent rigget for kystfiske er utstyrt med et lukket aluminiums overbygg/styrehus forut og et stort selvlensende akterdekk med skansekledning og solide rekker (alt over fenderlisten er av aluminium). Kraftig mesan mast m/ny mesan, på b.b. side akterut..
Båtens tre skrog er god vedlikeholdt (oljet) og overbygget er nymalt (hvitt).
Følgende oppgradering / kontroll av båten er gjennomført i nåværende båteiers eie.
- Motorservise (bytte av olje og filter samt kontroll av motor mai-20 – dokumentasjon tilgjengelig)
- Rengjøring av dieseltanker
- Slipping og påføring av nytt bunnstoff (2020)
- Båtens undervannskrog er kontrollert av båtbygger, ingen skader/råte påvist
- Skroggjennomføringer er byttet
Båten overbygg inneholder et romslig styrehus med Taylors olje ovn og et "mini-pantry" m/1 bluss gas kokeapparat + en praktisk sovelugar forut med soveplass for 3.
Med 1 innvendig og 2 utvendige manøverkontroller, kraftig motor m/hydr. vribar propell, stort selvlensende akterdekk og en kraftig (KB4) Hydema kraftblokk , 2 kartplotter (12" og 6"), kraftig Ekkolodd/Sonar, lugsr med liggeplas for 3 og en kraftig oljeovn, er båten velegnet som helårs kystfiske båt.
Båten var sist (februar-21) slippsatt i lukket båthall hos Naustvik slipp og båtverksted på Hundvåg i Stavanger for rengjøring, kontroll, bunnstoffing og bytte av sinkanoder + årlig motorservice). Ingen skader på skrog og motor utover normal slittasje ble påvist.
Båten ligger nå i en lokal båthavn på Hundvåg hvor den kan fremvises og prøvekjøres etter nærmere avtale.
NB! I HÅPET OM EN SNARLIG HANDEL ER PRISEN NÅ REDUSERT MED YTTERLIGERE KR 30.000 (TIL KUN 119.000) "SLIK DEN ER".
HER ER DET MYE ROBUST OG VELUTSTYRT FISKE SJARK KLAR TIL BRUK - TIL EN SVÆRT GUNSTIG PRIS.
Spesifikasjoner
- Merke
- Andre
- Modellår
- 1985
- Type
- Yrkesbåt/Sjark/Skøyte
- Drivstoff
- Diesel
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 84 hk
- Motorfabrikant
- Volvo Penta TMD 30A
- Type motor
- Innenbords
- Topphastighet
- 6 knop
- Byggemateriale
- Tre
- Vekt
- 5 000 kg
- Lengde i fot
- 27 fot
- Lengde i cm
- 823 cm
- Dybde
- 180 cm
- Bredde
- 320 cm
- Sitteplasser
- 4
- Soveplasser
- 3
- Farge
- OLJET
- Båtens beliggenhet
- Norge
- Registreringsnummer
- LAZ907
Utstyr
- Lorwrance 12`` kartplottere
- Samyung 6" kartplotter m/ekkolodd
- Ny ONW PROFF Ekkolodd m/kraftig sonar
- Robertson Auto Pilot
- Hydemema KB 4 hydr. kraftblokk
- Taylors olje ovn (2kw)
- "Mini-pantry " med 1 bluss gas kokeapparat i styrehus
- Defroster fra kjølevann
- 2 anker/dregger m/line
- 2 stk. nye 12V batterier
- Fendrer + div. tauverk/fortøyninger
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.
Annonseinformasjon
FINN-kode
209858239
Sist oppdatert
13. mai 2021, 13:29
Referanse
Asbjørn
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.