




















Capelli Tempest 570 RIB m/Suzuki DF 100 BTL - Ferdig montert på lager
- Båten står i
- Norge
- Tilstand
- Ny
- Type
- RIB
- Merke
- Capelli
- Modell
- Tempest 570
- Årsmodell
- 2022
- Lengde i fot
- 19 fot
- Bredde
- 256 cm
- Motor Inkl.
- Ja
- Motorfabrikant
- Suzuki 4 takt
- Motortype
- Utenbords
- Motorstr.
- 100 hk
- Maks fart
- 37 knop
- Drivstoff
- Bensin
- Vekt
- 550 kg
- Materiale
- Glassfiber
- Farge
- Grå/hvit/beige
- Sitteplasser
- 10
Beskrivelse
Denne båten var utstilt på Båtmessen i Grimstad - Så er å anse som demobåt
Den vakre Italieneren Capelli Tempest 570, flotte detaljer med diamantmønster på puter. Hypalon duk, vannskibøyle med lanterne og fast drivstofftank er noe av det vi kan nevne på Capelli 570. Utrolig flott båt av høy kvalitet som Capelli er så godt kjent for.
På Tempest 570 er førerkonsollen sidemontert i stedet for midtmontert som er fordelaktig i forhold til plassutnyttelsen om bord. Og gjør det lett å ferdes fra akter til den solsengen foran. Store lagringsrom som svelger alle puter når båten ikke er i bruk.
Den ny-designede vannski/lanternemasten er en detalj som skiller denne modellen fra de andre. Meget sjødyktig båt bygget på samme skrog oppskrift som storselgeren Capelli Tempest 600
Vi vurderer innbytte, ordner finansiering, småbåtregisteret, Securmark og forsikring.
Vi tar forbehold om feil i alle våre annonser
Vi forhandler også følgende merker:
Askeladden, Uttern, TG, HR, Beneteau, Capelli, Nimbus, Linder, Suzumar, Suzuki og Mercury påhengsmotorer.
Utstyr
Garmin 7 tommer kartplotter m/ekkoloddVannskibøyle
Bunnstoff
Komplett putesett
Solseng i baugen
Bord
Badetrapp
Fast bensintank 86 ltr
Konsolltrekk
Lanterner
Suzuki Motorinstrumenter
Luftpumpe
Hypalon duk av beste kvalitet
Fortøyning og fender pakke til RIB
Alt 100% Ferdig montert og klart til bruk
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.