Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Smartliner Smartliner 21
NY Smartliner 21 Yamaha med Yamaha F 50 kr. 229000.-
2017
21 fot
Ikke oppgitt
Ikke oppgitt
Pris
229 000 kr

Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Vi kan ordne frakt med gode priser. Har egen dypvannskai. Firma startet med båt og motor i 1993. Velkommen til en trygg båthandel.
Gratis vinterlagring til våren!
Smartliner er en ny serie glassfiberbåter for hobbyfiskeren. Bak Smartliner står et team av entusiaster og båtdesignere fra blant annet USA, Frankrike, New Zealand og Taiwan. Disse har gått sammen for å lage en båt tilpasset fiske. Båtene har derfor meget gode sjøegenskaper og mange praktiske og smarte løsninger som enhver hobbyfisker vil sette pris på. Båtene har vindskjerm og overbygg med mulighet for å åpne luke i front. Modellene er veldig like og bygget over samme lest. Det som primært skiller dem er lengden og tilgjenglig plass.På bilder er det ikke montert fenderlist.
Spesifikasjoner
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Smartliner
- Modell
- Smartliner 21
- Modellår
- 2017
- Type
- Skjærgårdsjeep/Landstedsbåt
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 50.0 hk
- Motorfabrikant
- Yamaha F 50
- Topphastighet
- 24 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Vekt
- 670 kg
- Lengde i fot
- 21 fot
- Lengde i cm
- 640 cm
- Bredde
- 225 cm
- Båtens beliggenhet
- Norge
- Registreringsnummer
- SMARTLINER 21
Utstyr
* Badestige
* Lanterner
* Kraftige håndtak
* Brønn for levende fisk
* Fileterings bord
* Selvlensende
* Fiskestang holdere
* Ankerrom
Selges av et medlem av Norboat. Når du kjøper et produkt eller en tjeneste fra et Norboat-medlem, vet du at de er tilknyttet en handelsorganisasjon som arbeider for å skape best mulig rammeverk for båtbransjen og båtferdsel basert på trygt båteierskap.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.