Smilende mann med kollega i kontorlandskap

Kontakt og informasjon

Slik kommer du i kontakt med oss i FINN personlig økonomi

Her finner du kontaktinformasjonen for oss som jobber i FINN personlig økonomi

Du kan også ringe oss på telefon +47 22 86 44 10, mellom klokken 9:00-16:00 mandag-fredag.

Erik Kristiansen
Salgsdirektør
erik.krisitiansen@schibsted.no
Mobil: 928 21 716
Anne Dæhlie
Strategisk kundesjef
anne.dehlie@schibsted.no
Mobil: 906 28 077
Anja Rødal
Strategisk kundesjef
anja.rodal@schibsted.no
Mobil: 414 37 174
Bjørn Inge Mikkelsen
Strategisk kundesjef
E-post: bjorninge@schibsted.no
Mobil: 916 09 007
Hugo Troberg
Strategisk kundesjef
E-post: hugo@schibsted.no
Mobil: 975 62 730
Anna K. B. Hæhre
Strategisk kundesjef
anna@schibsted.no
Mobil: 908 01 194
Thomas Hammernes
Strategisk kundesjef
E-post: thomas.hammernes@schibsted.com
Mobil: 958 06 699
Kari Martin
Salgs- og markedsrådgiver
kari.martin@schibsted.no
Mobil: 473 31 084
Jan Erik Berentsen
Konseptutvikler
jan.erik.berentsen@schibsted.com
Mobil: 944 36 336
Anne Røhne Rivertz
Prosjektleder
anne.rohne.rivertz@schibsted.no
Mobil 402 20 200

Har du behov for å komme i kontakt med kundeservice? Klikk her.