Smilende mann med kollega i kontorlandskap

Kontakt og informasjon for bedriftskunder

Slik kommer du som er bedriftskunde i kontakt med oss i FINN personlig økonomi

Kom i kontakt med oss som jobber med bedriftskunder i FINN personlig økonomi

Du kan ringe oss på telefon +47 22 86 44 10, mellom klokken 9:00-16:00 mandag-fredag (denne åpningstiden er for bedriftskunder).

Erik Kristiansen
Salgsdirektør
erik.krisitiansen@schibsted.no
Anne Dæhlie
Strategisk kundesjef
anne.dehlie@schibsted.no
Anja Rødal
Strategisk kundesjef
anja.rodal@schibsted.no
Bjørn Inge Mikkelsen
Strategisk kundesjef
E-post: bjorninge@schibsted.no
Hugo Troberg
Strategisk kundesjef
E-post: hugo@schibsted.no
Anna K. B. Hæhre
Strategisk kundesjef
anna@schibsted.no
Thomas Hammernes
Strategisk kundesjef
E-post: thomas.hammernes@schibsted.com
Kari Martin
Salgs- og markedsrådgiver
kari.martin@schibsted.no
Jan Erik Berentsen
Konseptutvikler
jan.erik.berentsen@schibsted.com
Anne Røhne Rivertz
Prosjektleder
anne.rohne.rivertz@schibsted.no

Har du behov for å komme i kontakt med kundeservice? Klikk her.