Dette objektet selges på nettauksjon hos Auksjonen.no. Vennligst oppgi auksjonsnummer 566647 ved kontakt med oss.
For mer informasjon eller for å registrere bud kan du trykke på knappen "Kjøp i nettbutikk".
-----------
Om dette objektet:
Ferrari original radio med CD-veksler
Originalt radioanlegg levert til Ferrari 550 Maranello. Enheten er produsert i 2001 og består av hovedenhet (kassettspiller med RDS) samt ekstern 6-plates CD-veksler.
Spesifikasjoner hovedenhet:
Modell: XR-F21RDS
FM/MW/LW kassettspiller med RDS
FM frekvensområde: 87,5 – 108 MHz
MW: 531 – 1602 kHz
LW: 153 – 281 kHz
Effekt: 30 W x 4
Dolby Noise Reduction
CD-changer control
Strømtilførsel: 12V DC, negativ jord
Produsert i Japan
CD-veksler:
Modell: CDX-F20 Custom File
6-plates CD-changer
Compact Disc Digital Audio
Ferrari-merket enhet
Tilkoblinger:
Originale kontakter og kabelsett for CD-veksler medfølger
Bus control in
Audio ut/inn (line out / DSP-valg iht. merking på enhet)
Antenneinngang
Strøm- og remote-tilkobling
Anlegget har stått montert i Ferrari 550 Maranello, men tilsvarende system ble benyttet i flere Ferrari-modeller fra samme periode tidlig 2000-tall. Passform må eventuelt kontrolleres mot aktuell modell og chassis.
Selges som original Ferrari-del, egnet for restaurering eller tilbakeføring til original spesifikasjon.
Anlegget fungerte da det ble demontert og har vært lagret varsomt i romtemperatur.
Øvrig tilstand ihht bilder.
For mer informasjon om objektet og budgivning besøk vår nettside Auksjonen.no - Norges største nettauksjon.
Objektet selges på nettauksjon på siden www.auksjonen.no, for direkte link til objektet trykk på linken "Gå til denne auksjonen" som finnes under "Nyttige lenker".
Bedrifter og privatpersoner kan selge hos Auksjonen.no. Les mer på https://info.auksjonen.no/selge-hos-oss.
Om Auksjonen.no: Auksjonen.no er Norges største nettauksjon for kjøp og salg av maskiner, kjøretøy og utstyr.
Vårt hovedkontor er i Tønsberg, og vi har totalt 140 ansatte.
Det siste året er mer enn 50 000 objekter solgt på auksjonen.no. Vi har daglig rundt 55.000 besøk på vårt nettsted, og mer enn 5 000 nye registrerte brukere hver måned.
Vi ønsker å skape en smidig, trygg og enkel opplevelse for både kjøper og selger. Når maskiner, kjøretøy og utstyr selges gjennom oss har vi system, rutiner og erfaring som sikrer nettopp dette.